Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Ti mikor kezdtetek...

Anyukák! Ti mikor kezdtetek el vásárolni a pici babátoknak? És miket vásároltatok?

Figyelt kérdés
Mennyire igazak a "babonák", hogy csak az 1 trimeszter végén vásároljunk??Segítsetek!
2012. szept. 20. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a 7.hónaptól kezdtük megvenni a nagyobb dolgokat, mint pl a kiságy, vagy a hordozó. Ruhákat és egyéb kellékeket a 7. hónap végén, 8. hónapban.
2012. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 12hetesen már meg vetem csomo ruhát és onnantol hogy meg tudtam kislány végig vettem mindent nekem már volt 2 fiam velük is meg vettem még mikor meg sem voltak én nem hiszek a babaonában:-)most már vettem 45rugit és 40badyt 4diket tervezük:-)van már 5takaronk pelenkázonk sapik cipök:-)overáll
2012. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el vásárolni,mikor megtudtam a nemét. Addig nem vettem semmit. Szép lassan,hónapról hónapra elosztva vettünk meg mindent.
2012. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 11+5hetes vagyok és már van mellszívó, légzésfigyelő, jó pár ruhácska, rongyik meg ilyenek. Mióta tudom, hogy babás vagyok azóta tájékozódom és ha valamit jó áron látok megveszem. Nem vagyok babonás, nem félek a rémstoryktól stb...

2012. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 38. héten.
2012. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Azért én nem szeretnék várni, ilyen sokáig, hiszen a 37 héttől már bármikor jöhet, meg úgy hallottam a terhesség utolsó trimesztere már megterhelő is lehet a kismamának!
2012. szept. 20. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt megterhelő. A rugdosáson kívül semmit nem éreztem a terhességből.
2012. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!