Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok. Ti...

10 hetes kismama vagyok. Ti mikor vásároltatok először a babátoknak és mit?

Figyelt kérdés
Nem akarok mindent egyszerre,inkább apránként.

2012. aug. 22. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy gondolom, hogy mindent apránként, ezért már most elkezdtünk vásárolgatni. Alkalom adtán ruhácskákat (unisexet), de már nézegetem a babakocsikat meg mózes-babaágy stb... és szépen lassan megveszünk mindent.

20. héttől terveztem a nagyobb dolgokat megvenni, addig meg jöhetnek a picik.

8hkm

2012. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én az első 3 hónapba nem vettem és nem fogadtam el semmit egy két darabot vettem utána de komolyabban csak a 24. hét után kezdtem vásárolni
2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mikortól volt időm. Az elején még sokat dolgoztam, nem volt időm nézelődni.

Végül úgy a 28. héttől vásárolgattam.

Az első dolog egy kis body volt.

Amúgy első körben a nagyobb dolgokat vettem meg (babkocsi, kiságy), utána jöttek a ruhák és "kiegészítők".

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mózes-bölcső

elírtam :)

első voltam :)

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok az első 3 hónapba babona miatt nem vettem semmit utánna pedig azért csak keveset mert ha baj lesz és nem marad meg a baba akkor ne legyen rossz hogy ott a sok cucc, mert az orvos azt mondta hogy a 24. hét után már életképes a baba addig pedig elvetélhetek még de minden oké 35 hetes kismama
2012. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok most, a szüléshez szükséges holmik már megvannak,plusz ami mindenképpen fontos ha véletlenül előbb jön: kiságy,légzésfigyelő,hordozó,pár ruha, 1adag pelus,popsitörlő,türcsi ilyesmi,alapdolgok,alap mennyiségben. bababkocsit kapunk,minden mást most veszünk majd szeptemberben. októberben pedig szülés előtt bevásárolunk pelusból,törlőből


ha lett volna pénzem már minden együtt meglenne,de így tudtuk elosztani.


én h spóroljak,ikeában,dm-ben vettem meg szinte mindent, a többit bababizományiban

2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 7hónapos koromig semmit nem vettem.azóta már minden meg van

34hkm

2012. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6.hónap végéig csak egy malacperselyt,és abba tettem minden pénzt amiből megvettem volna amit megláttam és megtetszett,de nem mertem megvenni

7hónaposan legelőször egy napocska alakú halkan zenélő plüsst,aztán sorba mindent,1 hónap alatt mindent megvettem

2012. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20.hetesen vettük meg a kiságyat,mert le volt akciózva,amit kinéztem. Minden mást viszont csak a 30.hét után és szerintem így volt a legjobb.
2012. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!Legelső dolog a babakocsink volt.(9hetesen)

Azért vettem meg mert beleszerettem..:)

Egyébként már mindenünk megvan és 29 hetesek vagyunk.

2012. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!