Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztre az van...

Terhességi tesztre az van irva hogy fogantatástol számolva a 7. naptol mutata ki a terhességet, de most a fogantatás a megtermékenyülést vagy a beágyazodást jelenti? Bocs ha hülyeséget kérdeztem

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az lehetetlen, hacsaknem vmi szupertitkos teszt van a birtokodban! a legérzékenyebb 10-es tesztek is a beágyazódás utáni 7-8. napon mutatják ki először. A fogantatás után csak az 7-10 nap, amíg elér a megtermékenyített petesejt a méhbe, hcg még sehol nincs....:)
2012. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most ne haragudj de azt mondod hogy hazudok? ha egyszer az van ráirva,akkor lehet csak reklám de azt irja rajta
2012. szept. 21. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogantatás fogalmaim szerint azt jelenti, hogy petesejt és hímivarsejt összeolvadnak. Innentől számítva 7-12 nap, mire bevándorol a méhbe és megtapad, ez a beágyazódás. Innentől számítva 2-3 nap, mire termelődik annyi HCG, hogy kimutatja a teszt.

Ez a legesleggyorsabb esetben az aktustól számított 9-10. nap lehet. (Abban az esetben, ha az ovuláció egybe esik nagyjából az aktus idejével és nem napokkal később történik)


Szóval ezt a "feliratot" nem nagyon értem én sem. :o)


Egy gyerekemmel teszteltem nagyon korán, az aktus utáni 9. napon émelyegtem már és szagérzékenységem volt, így másnap (ebéd után!) teszteltem jó erős pozitívat 25-össel.

2012. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja kijavitom magam mert nem azt irja hogy fogantatás hanem fogamzástol a 7.napon
2012. szept. 21. 18:23
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ épp ezért tettem fel a kérdést mert én is igy tudtam de ez áll rajta és ráadásul nagyon olcso is volt ugyhogy nagyon fura és nem irja rajta azt sem hogy milyen érzékenységü
2012. szept. 21. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Még jobb. Fogamzás egyelő a fogantatással. Beágyazódásnak kéne ott lennie....Milyen teszt ez?
2012. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!