Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek volt negatív...

Van olyan akinek volt negatív volt a tesztje és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Volt egy pozitív tesztem és 2 negatív és 45 napja késik,pedig mindig pontosan jön.
2012. szept. 27. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én amikor először éreztem a tüneteket, csináltam egy tesztet. Az negatív lett. Aztán amikor már késett másfél hetet, akkor csináltam újra, az már pozitív volt, majd egy hét múlva ugyanúgy. Szerintem menj el dokihoz, ott is tudnak tesztet csinálni, az biztos megbízhatóbb. Ha meg mégis más van, akkor azt is meg tudja állapítani.
2012. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát 24-ére nem vártam,tegnap csináltam napközben tesztet negatív lett,még úgy gondolom várok jövőhét csütörtökig mert ,ha addig nem jön meg akkor pénteken elmegyek az orvosomhoz mert csak péntekenként tud fogadni,köszi a választ.
2012. szept. 27. 11:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam nem 45 napja ,csak 4 napja késik.
2012. szept. 27. 11:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál egyenlőre nem látott semmit,de nem zárja ki a terhességet azt mondta várjak egy hónapot ,ha nem jön meg menjek vissza.
2012. okt. 7. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnétek, akkor szurkolok, hogy összejöjjön! :)

(első voltam)

2012. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött.
2012. okt. 13. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De ez még nem a világ vége! Kitartás, biztos össze fog jönni!
2012. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi ,de nem is baj mert még csak 16 hónapos a kisfiam.
2012. okt. 15. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!