Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győrben a Kőrösi dr-nál...

Győrben a Kőrösi dr-nál (inszemináció) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az orvosom őt ajánlotta, és én maximálisan megbízom benne. De érdekelnének saját (pozitív) tapasztalatok.

2012. szept. 28. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Dr Kőrösi Tamás. Azt hallottam hogy nagyon emberséges, és nagyon-nagyon dícsérik. Ha én kifejezetten hozzá szeretnék menni, mennyit kell várnom? Konkrétan milyen (3 hónapnál nyilván nem régebbi) vizsgálatokat fogad el máshonnan? Csak mert akkor azokat már vinnénk az első konzira.

Már túl vagyunk a férjemnél a sperma és hormonvizsgálaton, mindkettő elég rossz.

A 12. havi próbálkozásnál volt egy biokémiai terhességem, stimulált ciklusban (bőven csak inszemhez elégséges spermával!).

Nálam a hormonok az 5. ciklusnapon, D vitamin, terheléses cukor amit eddig néztünk, "természetesen" mind rosszak:(

Nyilván előrébb vagyunk hogy ezt tudjuk, sőt, amit lehet, kezelünk. Mi kell még? Lehet hogy így akár hónapokkal előbb elkezdhetjük az inszemet?

2012. szept. 28. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:

SZIA!A legjobb kezekben leszel nála, ismerem mint szakember, nem mint páciens, egy ismerősömet kifejezetten hozzá szállították rohammentővel amikor volt egy komoly problémája...

A győriek nagyon tudnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges, hogy 1. konzira 1 hónapot is kell várni. Vidd magaddal az összes vizsgálati eredményed, abból gond nem lehet. Azt mondod, hogy már kezelteted magad, akkor nem mondom, hogy menj el endokrinológushoz :) - mert még ezt ajánlottam volna. Hogy inszemmel kapcsolatosan milyen vizsgálatokra lenne még szükséged,abban sajnos nem tudok segíteni. Nézz utána esetleg neten, fórumokon, de az 1. konzi alkalmával úgyis kiírja, hogy mire lenne még kíváncsi :) persze, biztos gyorsabb, ha több eredményed már kész van, s úgy mész. Én csak ezeket, ennyit tudtam hozzáfűzni... Kitartást és minden jót!

2012. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, abban a nagy szerencsében van részem, hogy az én orvosom endokrinológus nőgyógyász:) Szóval maga a meddőségi kivizsgálás is nála megy, még az első inszemek is esetleg, csak azt mondta, ha minden kötél szakad sincs gond, mert akkor irány ez az orvos. Csak nem mindegy hogy pár hónappal előtte, vagy másfél évvel kell bejelentkezni. Köszönöm még egyszer!

2012. okt. 3. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, de megkérdezhetem (most csak azt), hogy melyik megyében laksz?
2012. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Komárom- Esztergom. Ha az endoki -nődoki érdekel, a Lollok dr-hoz járok. Nagyon szeretem, mindenkinek csak ajánlani tudom. Kár hogy ilyen soká bukkantam rá!:)
2012. okt. 4. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kedves kérdező, erre lettem volna kíváncsi :) Köszi a választ!
2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!