Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan készítmény, ami nem...

Van olyan készítmény, ami nem gyógynövény tea, nem valami komoly gyógyszer és segít nekem teherbe esni?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor légyszi írjátok már meg, hogy mi az és hogy kb hol kapható. Nagyon megköszönném.

A doki szerint minden rendben van nálam, mégsem estem teherbe.



2012. szept. 30. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem két ismerősömnél is Gyuri bácsi gyógyteái hozták meg a babát.az egyik pár egy éve próbálkozott már sikertelenül, a tea szedése után 1 vagy 2 hónappal terhes lett,azóta pedig van egy 1 hónapos gyönyörű kisfia,a másik pár pedig 3 éve próbálkozott sikertelenül majd a tea elkezdése után 1 hónappal terhes lett,neki egy 1 éves gyönyörű kislánya van és azóta már kiderült hogy újra terhes.szóval én ezt tudom javasolni mert a környezetemben bevált.sok sikert
2012. okt. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha érdekel itt tudod megrendelni a teát:

[link]

2012. okt. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tuti, hogy bennem van a hiba, de nem tudtam eligazodni az oldalon, amit belinkeltél... a bácsiról hallottam már.

Ez egy ilyen teakeverék, amit az ismerőseid ittak vagy egy meghatározott növényről van szó?

2012. okt. 1. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:

fú,azt nem tudom milyen tipusú tea,csak azt tudom hogy innen rendelték meg,3 fázisból áll .

utána nézek honnan lehet megrendelni vagy valami és jelzek.

2012. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm :)
2012. okt. 3. 17:04
 6/6 sumergo ***** válasza:

babváró tearendszer a neve, nekünk is segített!!!! :-)

(lombik mellé ittuk)

2012. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!