Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intim kérdésemet tettem fel...

Intim kérdésemet tettem fel lent, megnézitek?

Figyelt kérdés

Ez lenne a tojásfehérje folyás?

Nem is tudom, hogyan írjam le, hát hogy folyik ki, de nem folyik ki, hanem nyúlik, mondjuk, amikor ülök a wc-n, akkor is érzem és látom, hogy folyik ki, de nem szakad el, hanem nyúlik eléggé hosszúra.


ez lenne?



2012. okt. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2012. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lényegében itt nagyon korrektül le van írva ez is és még sok más :


[link]


Jó olvasgatást !! :D

2012. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez az.
2012. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

segítenék akkor? akkor ez a tüszőrepedést jelenti??

csak mert a ciklusom 25. napján vagyok és nem értem ezt a folyást. (nem volt még meg az ovum, nem is számítottam rá most ebben a ciklusban)


mi a véleményetek?

2012. okt. 9. 13:40
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket, még olyan kezdő vagyok ebben a témában, bocsánat.


hogyha netán (bár nem számítok erre), ha netán mégis most lenne ovum, ha lenne, akkor most kell együtt lennem a férjemmel, és innentől még hány napig?

2012. okt. 9. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekunk a 25. napi tuszorepedesbol fogant a kislanyunk:) most vagyok 30 hetes.

Legyetek ma egyutt es esetleg ket nap mulva. A mindennapi egyuttlet nem tul jo!:)

2012. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a tüszőrepedéskor a hő még lent van? mert nekem most eléggé lent van. Vagy olyankor már fent van?


gratulálok, nekem az első lányom is kb. a 28-ik ovulációmból lett. :)

2012. okt. 9. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A tüszőrepedés után ugrik fel. Ha jól tudom, a repedés során a folyadék lehűti a dolgokat, ezért esik le a hő. Javítsatok ki ha rosszul írtam.
2012. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!