Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk és majd most...

Babát szeretnénk és majd most kezdünk elprobálkozni vele. Szerintetk szedjek valamien gyógyszert vagy van olyan gyógyszer h előbb sikerüljön majd? Vagy valamien vitamint tudnátok ajánlani nekem? És szerintetek mennyi lehet hizni a terheség alatt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem szednék semmilyen gyógyszert egyelőre, főleg nem orvosi tanács nélkül. Lehet rögtön sikerül. Nekünk pl az első próbálkozásra összejött mindkét baba. Vitamint elkezdhetsz szedni, folsavat, esetleg valamilyen terhes vitamint, amit már babát tervezőknek is ajánlanak, bár ezek elég drágák. Az hogy mennyit lehet hízni terhesség alatt, nagyon változó. Alkat és terhesség függő.
2012. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm!
2012. okt. 11. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
folsavat, terhesvitamint vagy multivitamint nyugodtan szedhetsz, érdemes előtte felkeresni a nőgyógyászt is, hogy odabent minden rendben. Én peteérés előtt mentem épp hogy gyereket szeretnénk, kivizsgálást kérek, rögtön biztatott hogy most összejöhet, össze is jött, nem volt szervi gátja, sem ciszta, sem méhszájseb és a rákszűrést is megcsinálták. A hízás alkat kérdése és persze a hormonok, amit előre nem tudhatsz.
2012. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

terhes vitamint mindenképpen, Ladeevit, vagy gravida vagy amelyik szimpi, de folsavat mindenképpen!!!! azt külön is kapni, ha nem akarsz több vitamint, bár szerintem jó az is, főleg, hogy jön a tél.


Hogy mennyit hízni terhesség alatt? Ha terhességi cukros leszel mint én akkor kb 2-3 kg.

Szerintem amikor valaki azt mondja jajj milyen kívánós akkor inkább úgy van vele legálisan zabálhat és híztat, mert a gyerekre foghatja, aztán meg rinyál hogy adjon le több 10 kg-t. Persze van, hogy valamit megkíván a szervezet vagy jól esik valami ami terhesség előtt nem, vagy megutál valamit az ember. Egyél úgy mint most és akkor nem lesz semmi extra hízás. Ha meg egészségesebb kajákat eszel pláne nem fogsz elhízni, mert zöldségtől még nem lett kövér senki :) de ha jönnek tömegével a sütik stb akkor tuti hízol és a gyereknek sem jutatsz be megfelelő tápanyagot.

2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetőségként kerüld a gyógyszereket. Először is hasznos lenne mindkettőtöknek egy méregtelenítő kúra, majd feltölteni a szervezeteteket vitaminokkal, ásványi anyagokkal. Ha érdekel pár jó tapasztalat, szülésznői, orvosi tanács,akkor adj egy email címet és szívesen elküldöm.
2012. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!