Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki holnapra...

Van itt olyan aki holnapra nem várja? Jelentkezett valami tünet?

Figyelt kérdés
észre vettetek magatokon valamilyen változást? Van valamilyen tünet ami terhességre utal?
2012. okt. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én mára, holnapra nem várom.Tünetem csak annyi mint minden menzesz előtt, hogy mellérzékenység, hányinger.Enyhe alhasi fájdalom néha de ez nem olyan mint szokott lenni, nem az a tipikus meg fog jönni érzés,petefészek szurka ami szintén nem szokott lenni menzesz előtt, és fáj a derekam. De nem tesztelek majd csak ha teljesen kimarad októberben, csalódtam már párszor.Ja és clostilbegytet szedek, ez a második hónap.Te mit érzel?
2012. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnapra nem vártam. Puffadok már pár napja, nagyon feszít a hasam. Más semmi. Ez mondjuk lehet menzesz előjele is :( Tesztem tegnap negatív lett, úgyh nem sok remény adok neki h összejött.

Első próbálkozós hónapunk, márciusban volt missed ab-om.

Szorítok mindenkinek :)

2012. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nekem a hasam görcsöl.
2012. okt. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!