Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki teherbe mehpempot...

Esett valaki teherbe mehpempotol vagy palastfu teatol? Vagy veteles utan segitett valamelyik vagy mas keszitmeny?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Teától még Szűz Mária sem esett teherbe.
2012. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Neked nem az Ezo TV-be kellett volna írnod?
2012. nov. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira elegem van már az ilyen válaszolókból, mint az 1 és 2!Szerintetek a kérdező nem tudja, hogy kell SEX a teherbeeséshez??Csak sajnos nem mindenki olyan szerencsés, hogy pusztán a SEX-től teherbe esik!Itt azt gondoltam felnőtt, értelmes emberek segítenek egymásnak, nem ilyen durva "beszólásokat" írnak!Szerintem a méhpempő nagyon jó, próbáld ki nyugodtan, de én beszélnék az orvosommal, ő biztosan segít!!
2012. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Esett valaki teherbe mehpempotol vagy palastfu teatol?


Szerinted, hol van ebben a kérdésben szex? Mire számítasz? Ez nem zörög annyira, hogy felébressze a Trollokat?

Hirtelen felindulásból feltesztek egy kérdést.

Nem olvassátok el, mielőtt rányomtok. Nem gondoljátok hogy értelmetlen, esetleg helyesírási hibáktól hemzseg, nem értelmezitek, hogy uram bocsájts, más is pontosan megérthesse, ne értse félre, vagy ne adjon okot a Trollkodásra. és még neked áll feljebb, ha rácsapnak a válaszadók. Ez már annyi esetben előfordul, hogy mindenki számíthat rá. Ha ilyent teszel, akkor pedig ne sértődösködj!

2012. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Nem én tettem fel a kérdést!

2. Választ vár egy kérdésre, ami neki fontos....miért kell ide Szűz Máriát belevenni?Ez lenézése a másiknak, nem pedig segítségnyújtás!A véleményemet meg leírhatom, nem??

2012. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia!Én csak a palástfű teát iszom a cickafarkkal,de eddig semmi!Persze nincs egy éve,hogy iszom,és a párom most maca kapszulát szed!Kíváncsian várjuk az eredmény!Méhpempőről én is olvastam,hogy jótékony hatással van a teherbeesés segítésére!Bár szerintem ez a Szűz Máriás beszólás elég gyerekes gondolkodásra utal!Tudod lehet te olyan vagy,hogy rád néznek és hopp terhes vagy,de ez nem mindenkinek adatik meg!Kívánom te ne így járjál!Tudod aki sokáig próbálkozik az minden szalmaszálat megragad!Hasonló cipőben járok!
2012. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem senki nem hulye es mindenki erti a kerdesem!!elegem van a idiota okoskodokbol!!en itt szeretnek tanacsot segitseget es csak az okoskodok irkalnak allandoan.hat ennyire unatkoztok???igen tudom SEX KELL HOZZA CSAK TUDOD DRAGA OKOSKODOK VALAKINEK NEM JON ELSORE A BABA!!!ELEEG!
2012. nov. 20. 14:37
 8/8 anonim válasza:
szia!nem kell foglalkozni ilyenekkel!felesleges!Én is ki akartam próbálni a méhpempőt,de azt mondják az csak a tiszta méhésztől szerzett a jó,mert az tiszta!!most a Maca kapszulával próbálkozunk hátha!!!!sok sikert neked!
2012. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!