Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció egy petevezetékkel?

Inszemináció egy petevezetékkel?

Figyelt kérdés
Januárban készülünk az első inszemre.a bal oldali petevezetőm el van záródva de jobb szupi.Van is peteérésem minden hónapban.A kérdésem az lenne, hogy most decemberben a jobb oldalam szurt, tehát azon az oldalon volt pém, akkor a januári inszem sutba lehet dobni mert akkor a bal oldali jön.?Vagy tudnak úgy stimulálni hogy legyen a jobb oldalt is?
2012. dec. 22. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan mindkét oldal átjárható, de amikor inszem előtt stimuláltak, akkor mindkét oldalon volt peteérés.
2012. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül felváltva dolgozik a két oldal, lehet akár több hónapon keresztül ugyanazon az oldalon a peteérés. Stimuval pedig lehet mindkét oldalon is peteérést elérni.

2012. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 7 db inszemen vagyok túl, igaz átjárható vagyok mindkét oldalon, mégis mindig úgy volt, hogy a bal oldalamon csak 2-3 tüsző lett, a jobb oldalon pedig mindig nagyon sok, 6-7 db tüszőm érett meg.


Tehát nem igaz, hogy egyik hónapban az egyik oldalon érik csak a tüsző, a másik hónapban meg a másikban.


Stimulálásnál mindig mind a kettőben érik tüsző.


Sok sikert az inszemhez!

2012. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!