Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitív teszt után vérzés?

4 pozitív teszt után vérzés?

Figyelt kérdés
4 tesztet csináltam az elmúlt másfél hétben két-két nap különbséggel.Mindegyiken szépen látható volt a 2 csík,az utolsó digitális volt,azon meg egyértelműen ott volt a pozitív jelzés a kijelzőn.De tegnap menzesz szerű vérzésem jelentkezett.Ez azt jelenti nem tudott beágyazódni a baba?
2012. dec. 26. 16:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha pozit teszteltél, akkor már beágyazódott. Ez vetélésnek tűnik, menj kórházba.
2012. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vetélés, jobb lenne megnézetni egy dokival. Bár Én az első hónapban "menstruáltam". Kevesebb volt, mint szokott, de megvolt, ezért nem gondoltam, hogy terhes vagyok. Utána derült ki, hogy már kb. 3-4 hetes lehetett a babám, mikor véreztem.
2012. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál.Először megvizsgált kézzel,mondta,hogy zárva van a méhszáj.Aztán átvitt UH-ra,ott 2 doktor is megnézett,de semmit sem láttak.Se méhen kívül,se méhen belül.Holnap mennem kell majd vérvételre,megnézik a hcg szintemet,és pénteken újra mennem kell vizsgálatra.Azt mondták még bármi lehet,mert olyan korai szakaszban vagyok,hogy még nem lehet látni.
2012. dec. 26. 22:06
 4/25 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya hány mm?
2012. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem amit írtak akkor 13 mm.
2012. dec. 27. 01:02
 6/25 anonim ***** válasza:
Az jó:) Nekem 4 hetes terhesen 17mm volt. Majd írj, hogy állsz:)
2012. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Èn ugyanìgy jartam. Most jottem a dokitol. Nalam latott a mehemben egy pici fekete pottyot. Viszont nem tudni, hogy belul vagy kivul van e. Szoval varakozas... Nekem nekem mast nem mondott. Meg picit verezgetek. Majd ird meg mi lett!
2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Neked is menzesz szerű vérzésed van?Mióta tart?Te mennyire görcsölsz?Én épp,hogy érzem,nem vészes,csak biztos ami biztos alapon vettem be most nem rég egy No-Spa-t.A kórházban is ugyan ezt adnák úgy is.

Drukkolok,hogy minden rendben legyen nálad.Régóta próbálkoztok a babával?

2012. dec. 27. 21:40
 9/25 anonim ***** válasza:
Egy nap pecsèteles. Aztàn tegnapelôtt este erõs piros, de nem darabos. Akkor nagyon görcsöltem. Tegnap hol kevesebb-hol több. Ma mar kevesebb es halvany. De egyaltalan nem faj, csak feszul a hasam alja. Mindenesetre biztato, hogy 2 nap rendes mensi mellett latott vmit a mehemben ami terhessegre utal :-) . Te verzel meg? Mi mar eleg regota probalkozunk. Csak sosem tapadt meg. Ebben a honapban vegig e vitamint szedtem.
2012. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 3. napom,de már kezd elmúlni.Első 2 nap volt erősebb,pont mint mikor menzeszem van.Annyi a különbség,hogy nem görcsöltem annyira mint szoktam,és az is inkább alhasi feszüléshez hasonlítanám,mint görcshöz.Nem is volt szükségem görcsoldóra.Igazából ez az,ami miatt nem fogtak bent tegnap,mert ha görcsöltem volna,akkor bent marasztalnak.Nekem sem darabos,hanem friss élénkpiros.Teljesen menzi szerű.Gondoltam rá,hogy esetleg késői megtermékenyítés volt,és ez meg egy terhesség alatti menzi.De sajnos az nem nyugtat meg,hogy semmit sem látnak,bár még lehet korai,mert ha 28 napos ciklusom lenne,akkor is még csak 5 és fél hetes lennék,viszont nekem 30-35 nap között van a ciklusom.Holnap megyek vissza,akkora meg lesz a véreredményem is,talán okosabbak leszünk.Kétségbe nem esek,felkészültem mindenre,meg elég bíztató,hogy rögtön első hónapban sikerült,az egy dolog,hogy nem biztos,hogy megmaradt.Szóval talán nem kell félnem,ha most mégsem,akkor esetleg nehezen jönne a következő.Legalább most kivizsgálnak,és megtudom minden rendben van e
2012. dec. 27. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!