Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Most rögtön...

5 napja késik. Most rögtön csináljak tesztet vagy holnap reggel?

Figyelt kérdés

Szabályos 28 naposak a ciklusaim, spirálom van, de már 2 éve is becsúszott spirál mellett. (akkor azt gondoltam többet nem leszek ilyen szerencsétlen) De most aggódom, mert nem szokott késni. Már reggel akartam tesztet venni, de elkezdtem kicsit barnázni, ezért lefújtam a tesztelést.

Van értelme napközben tesztelni?


2013. jan. 2. 15:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És arról nem os beszélve, hogy saját kézzel kivégeznéd...
2013. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Miért is vagyok buta? mert megbíztam a dokimban, a spirálban (ami azért egy jól bevált fog. gátló módszer?)

Mindkét gyerekemmel veszélyeztetett voltam és még egy 1,5 literes ásványvizet se mertem megemelni, míg más simán emelgette a 15 kilós nagytesót. Szóval ha rendben van a terhesség, rendesen be van ágyazódva, akkor ennyitől nem megy el a baba.

Nem akarom saját kezemmel kivégezni, csak abban reménykedek, hogy ha még nem ágyazódott be rendesen, akkor ez ne is sikerüljön.

Az biztos, hogy többet nem kell spirál, de szerintem ezután a dokim sem fogja ajánlani.

2013. jan. 2. 18:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Nézd, én vagyok az aki spirál mellett lett babás. És SOHA nem fogok felrakatni többé spirált. De a te dolgod. És hidd el, normálisan beágyazódott a babád.
2013. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Már bocs, de még az se biztos, hogy van babám.
2013. jan. 2. 18:19
 15/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem biztos, remélem hogy nincs.

Megkérdezhetem melyik spirál ez?

Mert ami nekem volt, elég sokan estek mellette teherbe. Egyébként megértelek, én is teljesen el voltam bizonytalanodva. Mi a 12. hétig úgy gondoltuk, hogy örökbeadjuk a babát. De aztán minden megváltozott:)

2013. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Goldlilly. Szerintem erre gondolsz te is. Most néztem utána, tényleg elég sokan így jártak vele. Többet nem kell, az biztos.
2013. jan. 2. 19:14
 17/20 anonim ***** válasza:

Védekeztél, mégis lehetséges a terhesség. Szerintem mindenképpen válts más fogamzásgátló módszerre, akármi is legyen a teszt eredménye.

Én spirált szeretnék felrakatni, de most elbizonytalanodtam... Nekünk is van 2 fiunk.

2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen kérdező nekem is goldlily volt fent.

Kedves utolsó, bármit csak spirált ne...de tényleg.

2013. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Tegnap megjött, de azért teszteltem is: negatív lett.

Mindenesetre egy rákszűréssel egybekötve megnézetem, hogy jó helyen van e a spirál. És eléggé betojtam ahhoz, hogy ezek után csak a spirálra hagyatkozzam, szóval plusszban még a naptár- módszert fogjuk alkalmazni. Persze ha visszaáll a ciklusom, mert eddig mindig éreztem a peteérést, mert fájdogált a hasam középidőben.

2013. jan. 5. 17:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem lett baba spirál mellett :)
2013. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!