Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5. -én voltunk együtt és...

Ha 5. -én voltunk együtt és ma hajnalban esett le a hőm, attól még sikerülhet?

Figyelt kérdés
Mindig a 20. napon szokott lenni az ovulációm, és tegnap óta fel is vagyok fázva, szóval nem sokat voltunk együtt. Barátcserje tartalmú gyógyszert kezdtem szedni, lehet ez kavarta meg, de ma (8.-án), a 11. ciklusnapon leesett a hőm. Nem igazán tudom hova tenni, lehet, hogy ovuláltam? Ha 5.-én este voltunk együtt utoljára, attól még sikerülhet? :S

#terhesség #eltolódás #ovuláció #kevés aktus #sikerülni
2013. jan. 8. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Tippelgetni tudnánk csak,mert addig van esély rá amíg nem jön meg!
2013. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ovud akkor van,ha a hőd felugrik! Ha leesik,akkor nincs gáz,mensi után egyre lejebb megy,majd egyszer hirtelen felugrik,és fent is marad! 14-15 napig! Na az a jó! Az már babára utal! :)

Csatolsz nekem görbét?

2013. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eddig ez a mostani:

[link]


Ez meg az előző:

[link]

2013. jan. 8. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha,szerintem elég rövid a luteális szakaszod,az előző havi görbéből ez látszik! 11 nap nem a legjobb,bár nem tudom,hogy ez mindig ennyi-e,vagy csak abban a ciklusban volt-e ennyi! Amúgy meg az első megemelkedett hőjű nap reggelén,vagyis álltalában hajnalán lökődik ki a petesejt,szóval még nyugodtan legyetek együtt addig,amíg fel nem ugrik a hőd! És bár a kis katonák 1-5 napig élnek bent,de az 5 nap az már iszonyat ritka,szóval nálad ez 4 nap,így lehet esélyed,de nagyon kicsi! Ha még nem ugrott fel a hőd,akkro nosza kapd el apát megint! :)
2013. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnél 21. napon volt ovud,így a ciklusaidnak 34-35 naposnak kellene lennie!
2013. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt annyi is, az utóbbi pár ciklussal rövidült meg. Igazából valószínűleg túl kevés a progeszteron, valamiért rohamosan csökken az ovuláció utáni 7. naptól. Szerdán megyek endokrinológushoz, szóval már közel a megoldás remélhetőleg :)
2013. jan. 9. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Boztos minden rendben lesz,és jöhet a pici!
2013. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :)
2013. jan. 10. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Én magamat is ezzel nyugtattam,és 1 év kellett,de tudom egészséges vagyok,mert megfogant a baba! Mostmár nem magamon aggódok,hanem a picin,hogy jó helyen legyen beágyazódva,és holnap lássam a petezsákot! :)
2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!