Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk belefogni a "...

Szeretnénk belefogni a " babaprojekt " -be de az alábbi problémáink vannak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves nő vagyok, a férjem 27. Már 14 éves korom óta együtt vagyunk. Szeretnénk kisbabát, de a párom 13 évesen drogozott. Ebből származhat valamilyen baj? Ha esetleg sikerül a baba, lesz valami baja?


2009. aug. 28. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Természetesen függ attól, hogy mennyit, mennyi ideig és mit, de én úgy gondolom, hogy 14 év után már nem fog kárt okozni, de vannak olyan drogok amelyet egy életen árt ártanak, ezért azt tanácsolom kérdezzétek meg a nőgyógyászotokat, nem kell félnetek nem fog lenézni titeket :)
2009. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. aug. 28. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen :) Mielőbbi boldog babavárást nektek! :)
2009. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük, kedves vagy! :)
2009. aug. 28. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj.

Megnyugtatásként keressetek fel egy andrológiai rendelést kiskatona vizsgálatra. Mi szegeden voltunk, csak telefonon jelenkeztünk be, nem kellett beutaló sem. Pár héten belül volt eredmény.Túl lehet élni......

Minden jót!

2009. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!