Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Kalkulátor...

V-f.m. kérdése:

Ez normális? Kalkulátor szerint az ovu-m jan.21. -én volt. Előtte való napokban 2x, és aznap este is 1x együtt voltunk a vőlegényemmel.21-én reggel elkezdett enyhén fájdogálni a hasam, és azóta is ugyanúgy fáj. Nagyon szeretnénk kisbabát.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korán még nem fájdogálhat a hasad inkább csak bebeszéled. De tudod ha úgy érzed, hogy ettől fáj akkor nyugodtan reménykedj! (ezt őszintén mondom) Nekem senki nem hitt mikor már az 5 héten kívántam kajákat, pedig így volt! És már az 4 héten láttam hogy más a pocim alakja. Igazán biztos majd csak akkor lehetsz ha majd február elején meglátod a tesztet. Nagyon nagyon sok sikert kívánok!!!! Írd meg mi lett, mi is gyúrunk a februári pozitív tesztre :D
2013. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi ha esetleg kellene még próbálkozni, hogy 3 naponta 1x érdemes házaséletet élni. Mert hiába csináljátok akár napi többször is azok a spermiumok még éretlenek. Kb. 3 napos spermiumok az erősek.
2013. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és , hogy válaszoljak is. igen abszolút lehet normális, peteéréskor lehetnek középidős fájásaid, van akinek még közép idős vérzése is van. Ez inkább tuti jel, hogy biztosan 21-én volt peteérésed. Pánikra semmi ok.
2013. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat. :) Igyekszem nem be beszélni magamnak semmi féle tünetet, csak nekem ez a hasfájás azért fura, mert eddig peteéréskor mindig más tüneteim voltak ( cici fájás stb.) a hasam még sosem fájt, vagy csak nem vettem észre ;) Természetesen megírom hogy februárban mi lett a végeredmény. :) Remélem ez lesz a legszebb szülinapi ajándékom :)
2013. jan. 24. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!