Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Őszintén!...

Leendő kismamák! Őszintén! Miért nem teszteltek?

Figyelt kérdés

Napi szinten min. 5-10 kérdés arról szól, hogy Terhes lehetek??? Ezek meg ezek a tüneteim...


Miért célravezetőbb ide kiírni egy kérdést, mint megcsinálni azt a bizonyos terhességi tesztet? De ha még korai a teszt, akkor meg mi értelme van a tünetanalíziseknek? De tesztet azt nem csinál... Inkább itt reménykedik, mintha az bármiben is segítene.

Mondta meg már itt valaki, egy vadidegen, hogy igen, Te terhes vagy, babád lesz!?


Minden nap... ugyanazok a kérdések, ugyanazok a tünetek, és nem hogy visszakeresnének hasonló, témába vágó kérdéseket (pedig a rendszer fel is dob jó párat, mielőtt kiírná a kérdést, nem véletlenül, ugyebár...), inkább ezerszer is felteszik ugyanazt.. És a válaszok is általában a következők:

Igen, utalhat terhességre, tesztelj!


Mi értelme van ennek az egésznek?


2013. jan. 23. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
:D nagyon igaz
2013. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hm, igazad van. Mert talán némelyik megerősítést vár, hogy nem, ne aggódj nem vagy terhes...vagy lusta tesztelni
2013. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

és azt bírom mikor felteszi a tesztet ide h akkor most pozi vagy nem ???


meg kell ismételni 3 nap múlva -- ennyi

2013. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
szivemből szóltál!Nem értem hogy még ki sem maradt a mensi akkor miért kel már 10 tesztet ellőni...
2013. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

:D Egyetértek, elég idegesítő örökké ezeket olvasni.

A kedvencem még a " még 5 napom van a nemvártig, teszt negatív, akkor már biztos nincs baba?" stílusú kérdések :)))

2013. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is uncsi minden kérdés, 5 hónapnyi netezés itt és szinte már magánrendelőt lehetne nyitni a tudásból... van egy nagyon egyszerű megoldás ha idegesítenek a buta kérdések, nem kell ide jönni... én is ezt teszem, csak héba hóba jövök már :-)
2013. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most őszintén? Ez a megoldás rá? Hogy ne jöjjek?

Próbálok segíteni azoknak, akiknek tanácsra, tapasztalatra vagy esetleg biztatásra lenne szükségük. Szerintem ez egy tök jó oldal, és jövök legközelebb is.. De nem az effajta kérdések miatt, mint amit fent is ecseteltem.


Tudom, hogy ez nem fog megváltozni, de legalább megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így. :)

2013. jan. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!