Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak most olyan kismamák...

Vannak most olyan kismamák akik a napokban teszteltek pozitivat de még nem voltak dokinál és a család se tudja?

Figyelt kérdés

Már alig várom hogy negyedikén mehessek dokihoz és hogy a család és a barátok is megtudják a jó hirt.


2. baba lesz hétfőn és tegnap teszteltem + at!!!!!


2010. szept. 25. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Carmen22!!! :D Mindenhol látom a válaszaidat, nagyon gratulálok! :D


mondjuk ez a mondatot nem értem:


2. baba lesz hétfőn és tegnap teszteltem + at!!!!!


Főként azt, hogy 2. baba lesz hétfőn....

2010. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem, csak nem tudok irni.. :-P


a 2. babánk lesz.

hétfőn teszteltem egy nagyon halványat és tegnap is de már jóval erősebbet!!!!

2010. szept. 25. 15:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia Carmen!

Én is gratulálok neked. Remélem minden rendben lesz a babával! (ugye jól emlékszem, idén egy babát már elveszítettél?)

2010. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen sajnos júliusban volt egy missed ab-om.

Köszi nektek!

2010. szept. 25. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Most minden rendben lesz!

Az én műtétem április 1-én volt, most 7 hetes vagyok. Dokinál már voltam, de a páromon kívül még senki nem tudja. Majd a 12 hetes uh után.

2010. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De jó gratulálok Nektek!!!!!!!


remélem valóban rendben lesz...

mi se mondjuk el csak a 12-14. hét körül bár szertintem addigra már maguktól is észreveszik.

2010. szept. 25. 15:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Köszi!

Szorítok Neked 4-én. Én hétfőn megyek újból, már harmadszorra. Mivel most is barnáztam, így Utrogestant kell használnom. :(

2010. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok a kisbabádhoz!én is olvasgattam a válaszaidat a teherbeesés kategóriájába,én múlt héten teszteltem pozitivat de már voltam dokinál és mostmár 5hetes 6napos vagyok...nagyon örülök neki,nálunk 1.baba lesz,remélem nálad is minden ok!!!!ÜDV Nana
2010. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Áhhhá, így már értem :) Mondjuk ilyen hatalmas örömben, izgalomban én sem tudtam volna írni :) Hát mikor nekem pozitívat mutatott a tesztem, azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány :D Na de most az a lényeg, hogy nagyon örülök Neked, remélem minden rendben lesz :) Első voltam
2010. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek!

Örülök, hogy újra itt vagy! Eddig nem nagyon láttam a válaszaidat!

2010. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!