Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vásároltatok valamit a babátok...

Vásároltatok valamit a babátoknak, még mielőtt "megfogant" volna? Nagy butaság?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 11:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És nem érdekelt soha,hogy ki mit gondol erről. :) Nekünk jó érzés.

Már 3éve eldöntöttük,hogy ha lesz egy kislányunk,Emmának fogjuk hívni.

Nem olyan rég teljesen véletlenül belefutottunk egy kis bodyba,amin az Emma név is rajta van. Megvettük. :) És olyan jó,hogy itt van a szekrényben. :)

2013. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nyártól kezdünk próbálkozni,első voltam :)
2013. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szorítok hozzá:-)És már tudom, nem vagyok egyedül....mert én is vásárolok...
2013. febr. 1. 12:01
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok,mást nem nagyon vettünk még,van még egy kertészgatyó már nem is tudom honnan,meg félre van téve néhány mesekönyv.

Nagyon többet nem akarok,mert én nem szeretem az uniszex dolgokat,így ha majd tudjuk a nemét,akkor vásárolnék tovább.

Viszont az elképzelésem már szinte mindenről megvan :)


Miket vettél már?

2013. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én imádom az unisex-et, nem szeretem a kék v rózsaszín dolgokat, szóval ruhácskákat, bodykat vettem már, néhány plédet, ilyesmit....és van, amit kaptam rokonoktól, barátoktól "ha majd jön a baba" címen...elég sok mindenem van így!
2013. febr. 1. 12:07
 6/22 anonim ***** válasza:
Próbálkoztok már?
2013. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ettől a hónaptól:-)
2013. febr. 1. 12:11
 8/22 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2013. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem is tartom jó ötletnek. Inkább én csak pénzt tettem félre, hogy ha majd jön a baba, akkor lesz mihez nyúlni. És a kelengyét hamar összehozza a család. Szerintem aki ennyire előre vásárol, annak nem jön össze olyan gyorsan a baba!
2013. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem eszembe sem jutott volna vásárolni, csak a férjem vett még évekkel ezelőtt, sőt még az esküvőnk előtt digitális lázmérőt, mikor eltört a másik, "mert az majd jó lesz a gyerekeknek is".


Nálunk inkább a nagyszülőkre volt jellemző, hogy megvettek, félretettek szép kis ruhákat, hogy majd jó lesz az unokáknak.

2013. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!