Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Szerintetek mikor teszteljek leghamarabb? 14. -én volt meg 27. -én és 28. -án voltunk együtt. Mikor érdemes tesztelni legeslegkorábban?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kimaradt mensikor.
2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hamarabb is meg lehet állapítani nem? Csak azért lenne ennyire fontos mert pár hónapja volt egy vetélésem és amint megtudom, hogy terhes vagyok utrot kellene szedjek. Mikor a lányommal lettem terhes csak az elmaradt menszi után teszteltem. Jó lenne ha hamarabb is kimutatná a teszt. Ma csináltam egyet, de az negatív lett. Gondolom nagyon korai is a tesztelés, vagy már elképzelhető, hogy a valóságot mutatta?
2013. febr. 3. 15:46
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik petefészekből kibocsátott petesejt csaknem azonnal belép a petevezeték nyílásába. Ahogy halad a méh felé, éretté válik a spermiummal való egyesülésre. Ezt az érettséget a pete néhány órán belül eléri, miközben még a petevezeték felső harmadában tart. Ebben az időpontban kell odaérnie a spermiumnak, hogy a megtermékenyítés megtörténhessen. Az egész periódus, amelyben a petesejt és a spermium egyesülhet, kevesebb, mint 24 óra. Ha ilyen egyesülés nem történik, a petesejt elhal és szétesik. Ám a petevezetékben mozogva a pete találkozhat olyan, élő spermiumokkal, amelyek egy néhány nappal korábbi koitusz során érkeztek oda. (A spermiumok öt napig is életben maradhatnak a petevezetékben.)



Megtermékenyítés esetén már 8-10 nappal az ovulációt követően megjelenik a vérben.

2013. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem olvass el egy kis biológiát. Hogy mutatná ki? 5 napja voltatok együtt...
2013. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a degradálást nem kértem, nem vagy idevaló. Csupán aggódom és szükségem van biztató szavakra. Mivel nem normális hangol válaszoltál a kérdésemre ezért le is pontoztalak. Sajnálom, de a megnyilvánulásoddal magad minősíted!!!
2013. febr. 3. 16:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván az előtte lévő választ is te írtad, elég lett volna az is...
2013. febr. 3. 16:06
 7/12 sumergo ***** válasza:
44%

Hiába, csak a kimaradtkor mutat biztosat a tesz. Van, akinek még akkor sem. A vérvétel pár nappal korábban kimutatja, de az sem sokkal, mivel idő kell a beágyazódáshoz, és a béta hCG hormon termeléséhez.

Két eset lehetséges:

1. Normális az orvosod: tisztában van vele, hogy komoly hormonprobléma nem áll fenn, ezért nem írta fel még az Utro-t. Csak pozi teszt után kapsz.

2. Nemtörődöm az orvosod, ezért nem írta fel az Utro-t. Ugyanis az Utrogestan szedésének nem feltétele, a bizonyított terhesség.

Te tudod melyik igaz.

Sok sikert.

(Egyszer már válaszoltam egy ilyen kérdésre, remélem nem te voltál az. Mert ha igen, akkor kár volt most is válaszolnom.)

2013. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó, mellé trafáltál. Egyik sem igaz. Az orvosom felírta az Utrogestant és ha pozitív a tesztem akkor el kell kezdjem szedni. Én ezt a kérdést egyszer tettem fel. Minden jót!
2013. febr. 3. 18:10
 9/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
szia, legkorábban az együttlét utáni 8. napon fogja kimutatni, de ha az negatív, akkor lehet hogy még várni kell rá. Ha ennyire sarkos a helyzet, akkor a 8. naptól minden reggel tesztelnék egészen addig, amíg vagy megjön, vagy + nem lesz a teszt. Ha negatívat tesztelsz, az ugyanis még nem biztos, mert lehet hogy csak nincs még elég HCG a vizeletben, mert még túl korai a terhesség.
2013. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm frászkarikaborsó!
2013. febr. 3. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!