Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Szerintetek mikor teszteljek leghamarabb? 14. -én volt meg 27. -én és 28. -án voltunk együtt. Mikor érdemes tesztelni legeslegkorábban?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 15:36
1 2
 11/12 sumergo ***** válasza:
38%
De akkor miért nem szedeti előtte? Simán lehet, semmi gondot nem okoz! Aztán negatív teszt esetén abbahagynád. Ha gond van, nem értem miért nem szedeti. Vagy mégis az első az igaz, hogy nincs akkora gond, csak a biztonság kedvéért akarja pozi teszt után szedetni. Akkor pedig hidd el, ráérsz a kimaradt napján tesztelni.
2013. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nincs akkora baj, de azért az ember lánya aggódik ha már a terhesség alatt gyógyszert kell szedni, és mindent megpróbál megtenni annak érdekében, hogy tudja azt, hogy hogy is a legjobb.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. febr. 4. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!