Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet?

Beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
Múlt héten kedden tehát 1 hete jött meg 2-3 napig tartott a mensim (ez mindig így van) ma reggel tapasztaltam egy pici barnás foltot a fehérneműmön na ilyen nekem sosem volt. A beágyazódáshoz korainak tartom de kíváncsi vagyok lehet-e mégis? Nem szedek semmi gyógyszert és babát szeretnénk.

2013. febr. 12. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete volt meg, akkor még peteérésnek is korainak tűnik, nemhogy beágyazódásnak.
2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen ez így van,de itt inkább azt gondoltam hogy spontán peteérés vagy valami ilyesmi lehetett?! vagy mi okoz ilyet?
2013. febr. 12. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet ovuláció,nekem a mensi előtt volt ovum a 29. ciklusnapomon.(32-33 napra mensizek) Lh-teszt kimutatta, illetve görcsölt a petefészkem. Nem is jött meg rendesen, csak barnázás volt. Mi együtt is voltunk akkor tök véletlenül. Úgyhogy várom lesz e baba. :)
2013. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
drukkolok :) tényleg lehet ilyen nem középidős ovu?
2013. febr. 13. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Nem vagyunk robotok, hogy mindig ugyanakkor legyen peteérésünk.:)
2013. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
köztes vérzés lehet inkább szerintem is, de még a terhesség sem kizárható, elvileg beágyazódás is járhat ilyesmivel.érdemes tesztet csinálnod ha már 2-3hét eltelt az együttlét óta.
2013. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2013. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm az érdeklődést, szombatra "nem várom" de tesztet nem csináltam mert eddig másból sem álltam teljesen rágörcsöltem és havi 5-6 tesztet ellőttem ezt követte sok-sok csalódás így most úgy döntöttem lazítok és csak bízom az eredményben hátha ez sikeresebb! :)
2013. febr. 28. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Van baba?
2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos hétfőn megjött :(
2013. márc. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!