Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt (399Ft-os)...

Facelle teszt (399Ft-os) mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2 napos késésnél teszteltem negatívat, most négy napos késésnél járok. Egyelőre várok egy kicsit az újabb tesztel, mert nem akarok megint csalódni. Úgy hallottam, volt, akinek a teszt (nem tudom milyen fajta) pár hetes terhességet sem mutatott ki. Mennyire gyakori ez?
2013. febr. 15. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég megbízható.
2013. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a babám, pedig ultrahangon még nem is látták :)
2013. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a hónapot is buktam :(

Csak akkor jönne már meg.

2013. febr. 15. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
3 pozit teszteltem menzi előtt 1 héttel 2.nál menzi után 1 nappal 3.nál meg peteérés után pár nappal Facelle teszt a 2.nál a papírcsíkos a másik kettőnél a rendes vizeletsugaras!
2013. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A meg nem érkező vérzés első napján kimutatta a kislányomat.
2013. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megbízható,annyira,hogy kimutatta a pici lányomat,mikor még a doki sem mert biztatni a pozi teszt után két héttel.

Szerintem ugyanannyira jó,mint a többi teszt,csak olcsóbb.

2013. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a menzes előtti napon egy 80 Ft-os vaterás teszt kimutatta a babámat. Most 12 hetes vagyok. De amíg nem jön meg van remény. Reméljük, hogy ezért késik. Lehetséges, hogy később volt a fogantatás.
2013. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!