Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg érdemes ovuláció után...

Tényleg érdemes ovuláció után is próbálkozni, vagy esetleg a menstruáció után közvetlenül? Vagy tényleg csak az ovuláció napja és az az előtti néhány nap a nyerő?

Figyelt kérdés
Van olyan aki tudja (vagy megbízható forrásból hallott olyat), hogy NEM az ovuláció idején esett teherbe? Azt olvastam több helyen is, hogy ha az ovuláció környékén vagytok együtt, akkor is csak kb. 30% esély van a teherbeesésre. De hallottam olyanról, akinél az ovuláció UTÁN több nappal fogant meg a baba... ez hogy lehetséges? ez milyen gyakori?
2013. márc. 11. 22:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha egyértelműen butaságot kérdeztem...
2013. márc. 13. 23:16
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdeztél butaságot. De tény, hogy van egy valószínüsíthető, várható, hőgörbével, ciklus.hu által kalkulált ovulációs időpont, valamikor a ciklus közepe táján. És van a valóság, amikor a petesejt mit sem törődve ezekkel, néha egy egészen más időpontban szabadul ki, és még meg is termékenyül.:) Nem ovuláció előtt, vagy után, hanem épp akkor, amikor az lezajlott, legfeljebb nem a papírformának megfelelő időpontban.
2013. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. márc. 15. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!