Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor mikor érdemes...

Peteéréskor mikor érdemes szeretkezni, ha babát szeretnénk? Amikor szurkál a hasam, vagy amikor már elmúlt a szurkálás?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de 2napja pozitív az ovutesztem. Ma meg nagyon szurkál a jobb oldalon a petefészkem egész nap, de most este már főként. Ilyenkor mit érzünk meg(tüszőrepedést)? Mert arra gondoltam, hogy lehet nehezebben reped meg a tüsző és akkor még nem szabadult ki a petesejt. Feltételezem ha elmúlik, akkor már megtörtént a dolog. Lehet hülye gondolat...Nem tudom...

2013. márc. 12. 22:09
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Én azóta is úgy gondolom, hogy a növekvő tüsző miatt érzed a fájdalmat és amikor nem érzed akkor már meg volt a repedés. Így amikor érzed ezt, akkor kell a párodat elkapni, hogy mire megreped a katona is ott legyen. Meg azért nem árt utána sem. Sajnos, még mindig csak elviekben tudom ezt leírni, mert még mindig nem sikerült a babó. :-(

Remélem Nektek végre összejön, nagyon megérdemelnétek már! Iszonyat sok az az 5év! :-(

2013. máj. 17. 17:53
 12/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti mióta próbálkoztok, én most nagyon reménykedem. Viszont, korábban is éreztem már hasonlót és nem tudom, hogy megrepedt-e vagy csak próbált megrepedni. Eddig két cisztám volt és endometriózisom, legutóbb a diagnózis azt volt, hogy egyik petefészkem sem működik. Most, hogy itt volt az érett tüsző, egy cisztával kevesebb, a másik kisebb lett és az endó szívódik fel. Lehet, hogy az is fáj, ha csak próbálkozik és lehet az is, ha tényleg van peteérésed. Általában nem érzik meg, de van aki érzékeny rá. Én kaptam egy görcsoldó, fájdalom csillapítót, hogy ennek ellenére is együtt tudjunk lenni. Figyel a nyákot és a fájdalom után reped szerintem.
2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
És szorítok, összefog jönni!
2013. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Mikorra nem várod??? Nagyon szorítok Nektek!!!
2013. máj. 20. 21:05
 15/42 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy! :)Ha minden igaz, akkor olyan május 31, júni 1-2 környéke :) A gyógyszer kicsit felborította, de nem is volt mostanában szabályos. Most lady ciklus teát iszom egy hétig. Nem akarok rágörcsölni, azon az időszakon már túl vagyok, de ma reggel szúrást éreztem és azóta bő vizes folyásom van, egyszerűen nem tudok vele nem foglalkozni :)

És veled mi újság azóta?

2013. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom, hogy mit gondoljak. Mert nekem soha nem fáj a mellem, és most vagy 3napja egyre jobban fáj. Holnapra nagyon nem várom. Ilyenkorra már a mellem plötyi lesz és ha egy picit is érzékeny, akkor már ilyenkor nem. Most a mai nap a csúcs, nagyon fáj. De ma ahogy pisiltem volt 2-3csepp barna valami, és görcsölgetek. Hozzáteszem, hogy ezt sem szoktam. Életemben nem barnáztam még, és görcsölni is csak aznap szoktam. Viszont ma csináltam reggel egy tesztet, mert nem bírtam ki, de persze, hogy negatív. Szóval ez a mellfájdalom, meg barnázás bezavar, de valahogy mégis olyan fura minden. De már elsirattam a hónapot egy párszor, pl ma reggel is, és a következőre készülök. De azért még nem tudtam elengedni...Egyszer nekünk is lehet szerencsénk. Mondjuk nekünk ez még a 6.hónapunk. de nehezen viselem a csalódásokat.
2013. máj. 21. 19:00
 17/42 anonim ***** válasza:

Akkor ez nagyon jó jel! Nagyon szorítok!!

Én is sok hónapot elsirattam. Az első egy évben nem is foglalkoztam vele annyira, talán amúgy is korainak tartottam még. Később már sokszor elszontyolodtam, hogy megint nem sikerült, de a nőgyógyász azt mondta még fiatal vagyok. Aztán amikor már fájdalmas görcsök kíséretében jött meg, akkor már zokogtam. Hónapról hónapra azt gondoltam, h majd most, figyeltem minden apró jelzést, folyamatosan olvastam, alig bírtam kivárni a nem várt napot, de közben rettegtem is, h megjön és idegbeteg voltam a bizonyos "ne görcsölj rá" akkor sikerül mondattól. A Kaáli után kimaradt egy év, végre tudom mi a bajom, megnyugodtam és most én is nagyon reménykedem. A tea után még mindig ott van a diéta és az aviva.

A teszt meg szerintem még korai volt! Van akinek egy hét után mutatja csak ki főleg a gabriel és hasonlók, úgyhogy ne keseredj el!

2013. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Nem jött meg! De elég stresszes időszakomat élem és lehet emiatt. Amúgy életemben nem késett még soha 1napot sem. De most lehet az ideg...Még tegnap este volt egy pöttyöm a wc papíron, meg reggel egy kevés, azóta semmi és a görcsölés elmúlt. Mellem még mindig fáj. Remélem most sikerült!!! :-)

Te hogy vagy?

2013. máj. 22. 20:21
 19/42 anonim ***** válasza:

Húú de jó!!! :) Mikor tesztelsz? A legjobb tünetek azok, amiket még soha nem tapasztaltál. :) Most írok ide először amúgy, de tök jó, hogy megoszthatom amit gondolok és nagyon izgulok érted! :)

Én elvileg a 7. dpo-n vagyok, tegnap előtt bő vizes folyásom volt, előtte egy kis szurkálás, tegnap kicsit nyúlós aztán testápoló szerű. Ma semmi. Kb. két éve kezdtem figyelni a különböző jelzéseket és ennyire bő folyásom nem szokott lenni... de egy kicsit félek, hogy a tea miatt van.

Majd írj! :)

2013. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy rossz híreket kell közölnöm, de ma iszonyatos görcsök közepette megjött. :-( Nem sikerült most sem. De egyszer csak eljön a mi időnk is.

Én azért nagyon szorítok Nektek! Hátha most sikerül!!! Majd írjatok!!!

2013. máj. 23. 22:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!