Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor mikor érdemes...

Peteéréskor mikor érdemes szeretkezni, ha babát szeretnénk? Amikor szurkál a hasam, vagy amikor már elmúlt a szurkálás?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de 2napja pozitív az ovutesztem. Ma meg nagyon szurkál a jobb oldalon a petefészkem egész nap, de most este már főként. Ilyenkor mit érzünk meg(tüszőrepedést)? Mert arra gondoltam, hogy lehet nehezebben reped meg a tüsző és akkor még nem szabadult ki a petesejt. Feltételezem ha elmúlik, akkor már megtörtént a dolog. Lehet hülye gondolat...Nem tudom...

2013. márc. 12. 22:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

De jó! :) Akkor talán már nem kell olyan sokat várnod és találgatnod, csak bírd kivárni mit mond a doki. Majd írd meg mi volt! Most már nagyon kíváncsi vagyok.

Szerdán leszek elvileg ovu után 13 nappal és nem hiszem, hogy ennél tovább tudok várni a teszteléssel... vagy nem tudom... de szerintem megcsinálom :)

2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Ok! De ne keseredj el, ha még semmi, mert nem biztos, hogy kimutatja ilyen hamar, főleg ha később volt a fogantatás, meg lehet nehezebben is ágyazódik be. Szóval csak nyugi! Ha halvány, örülünk, ha semmi, akkor szorítunk tovább! :-)

Én meg írok, ha jutottunk valamire... Remélem!

Írj, ha teszteltél!!! SZorítok!!!

2013. máj. 28. 18:46
 33/42 anonim ***** válasza:

Tök aranyos vagy! :) végülis eltoltam szombatra... :) most ott tartok, hogy ha nem jön meg, akkor már annak is örülök majd, aztán szombaton megcsinálom. Ennyire még soha nem voltam bezsongva :)

Kívánom, hogy ne találjon semmit a doki! Izgulok érted!

2013. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Megjött
2013. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

De sajnálom!!! :(((

Pedig sokat gondoltam Rád a hétvégén...

De legalább már tudod, hogy volt peteérésed és utána a hőd is jó volt, tehát a progival sem lehet gond! Hidd el, hogy szép lassan beáll minden és jön a babó! Már ez is félsiker! Így már jönni fog, ez tuti!!!

2013. jún. 2. 22:17
 36/42 anonim ***** válasza:

Köszi, semmi gond, nem foglalkozom vele innentől. Annyi minden összejött most, hogy elfogyott az energiám. Biztos oka van, hogy nem jön.

Remélem nálad minden oké lesz! Írj majd mi volt a dokinál!

2013. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Foglalkozni nem kell vele, de a reményt feladni sosem szabad!

Sajnos most nekem is sok minden összejött, így nekem sincs időm ezen agyalni, számolgatni. Agyalok máson! :)))

Írok, ha tudok valamit és írj Te is!

Egyszer eljön a mi időnk is!!! ;)

2013. jún. 3. 19:05
 38/42 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2013. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, pont most voltam. Nem túl jó hírek. A petefészkem multicisztás jellegű, és talált valami 20x20 mm folyadékkal telt valamit is. Elküldött vérvételre, megnézi a hormonokat, és terheléses vércukor vizsgálatra is beutalt. A papíromon PCOS? szerepel...:((( Azt mondta pontosabbat csak a vérvétel után tud mondani. Még számára sem egyértelmű a petefészkem felépítése, nem tudja mire vélni.
2013. jún. 11. 21:11
 40/42 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :( azt hittem nem lesz nagyobb probléma, de úgy látszik ez a betegség egyre elterjedtebb lesz... nekem is volt már ilyen 20x20-as képletem, de volt hogy csillámló folyadék volt benne, lehet, hogy meg nem repedt tüsző... ha vérrel telt, akkor is mást írnak rá, amikor simán csak érett tüszőm volt, akkor érett tüszőként szerepelt a papíromon, nem úgy mint valami képlet. Ne keseredj el, mert akad egy-két természetes módszer, amivel visszaszoríthatod ezt a betegséget. A cisztákat főleg a cukor és a szénhidrátok táplálják. Étrend megváltoztatásával akár három hónap alatt is felszívódhat egy-egy ciszta vagy az endometriózis. Az aviva torna is pcos és baba barát. Ezzel csak annyi baj van, hogy ha abbahagyod akár a kezelést, a tornát vagy a diétát kiújulhat. Szívesen segítek bármiben, írj privit ha úgy érzed és ne kenődj el, nem biztos, hogy olyan szörnyű, mint ahogy elsőre hangzott..
2013. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!