Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szemét dolog lenne, ha...

Nagyon szemét dolog lenne, ha magamhoz láncolnám a páromat egy babával? Teherbe akarok esni, hogy együtt maradjon velem? Hagyjam el a tablettát és hazudjak róla?

Figyelt kérdés
Ő az első ember, aki szeret és megért engem. Nem akarom elveszíteni, de folyton ettől rettegek. Ha baba lenne, biztos maradna. Igaz, nem a legjobbkor jönne, de megoldanánk. 24 évesek vagyunk mindketten.
2013. márc. 19. 22:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret téged, akkor nem kell trükkökhöz folyamodni, mert nem fog elhagyni! Ha nem szeret, akkor úgyis elhagy, ha van gyerek, ha nincs! Én a helyedben őszintén beszélnék neki ezekről az érzésekről, félelmekről, mert, ha megért és szeret, akkor ezt is meg fogja érteni, és segít neked lekűzdeni.
2013. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
Aljas húzás lenne.Nem érdemled meg őt.
2013. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Jégtánc ***** válasza:
95%
Szerintem kezeltesd magad.Kicsit önbizalom hiányos vagy,nem? Nagyon szemét dolog valakit így kihasználni.Nagyon gyerekesen gondolkodsz.Előbb nőj fel.Két embernek kell akarni a babát.
2013. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Nőlj fel!! Gyereknek nem kell gyerek!!

Kérdésedre a válasz: IGEN SZEMÉT DOLOG LENNE!!

2013. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted tényleg egybetart egy kapcsolatot az állandó üvöltés, a pelenkadszagú lakás, a pénztelenség, az állmatlanság, a te elhízott tested, egy szülés utáni depi amitől idegbeteg leszel?
2013. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar gyereket és mégis lesz neki, szerintem előbb okoz válóokot, mint "odaláncolást". Hiszen a gyermeknevelés szépsége mellett annyi nehézséggel jár, hogy nagyon próbára tesz egy kapcsolatot.

Szóval rossz ötlet, nemcsak szemétség lenne, de hülyeség is. Úgy vállalj gyereket, hogy közösen tervezzétek.

2013. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez most komoly?? Ilyen hülye hogy lehet valaki? Most komolyan.

Ha menni akar, úgyis megy. És én gusztustalannak tartom azokat a nőket, akik csak azért b@szatják (bocsi, itt nem tudok jobb szót) teherbe magukat, hogy velük maradjon a pasi.

Hazugságra kapcsolatot építeni meg pláne gusztustalan.

2013. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Csodás, a gyerek lenne a fegyver, a zsarolóeszköz, ami miatt veled maradna, de igen, gyönyörű szép dolog...
2013. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatnak próbája és kötése a baba vállalás. Gyerekkel nem lehet egy hapsit maradásra bírni. Hidd el egy gyerek nem összetartja, hanem szétzúzza a kapcsolatot. Főleg akkor, ha a gyereket rákényszerítik valakire. Nővéres azt gondolta, ha várandóa lesz, akkor a hapsi mellette marad. Persze, elvette feleségül, mert úgy illik. Aztán a kicsi alig volt kétéves amikor először megcsalta. A nővérem annyira szerette, hogy lenyelte (a gyerek érdekében) A férje mindig külön utakon járt. Amikor nagyon rezgett a léc, teherbe esett a második gyerkőccel. Ez sem jött be mint összetartás. Négy hónapos volt a kicsi amikor a férje új párt talált magának. Ott maradt két gyerekkel. Egyik gyerek vállalását sem beszélte meg a férjével. Egyedül ő döntött. Én nem javaslom, hogy így essél teherbe. Ha gyereket szeretnél, beszéld meg a pároddal. Mert ha csak úgy átvered az olyan, mintha falhoz állítanád. Menekülni fog.
2013. márc. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkel együtt is elhagy, ha menni akar.
2013. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!