Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Menstruáció...

Lehetek terhes? Menstruáció után 17 nappal együtt voltam a volt párommal, de mivel én nem akartam kb 2 perc után abbahagytuk (gumit nem használtunk, ő nem ment el).

Figyelt kérdés
Két nappal mielött megint meg kellett volna jönnie 6 napig barnáztam, de 2 hét múlva teszteltem, negatív lett.Közben meg jött, de gyengébb volt mint szokott lenni. Az "akció" után 5 héttel voltam orvosnál, hogy NuvaRinget irassak fel, neki erről nem beszéltem. Csinát hüvelyi ultrahangot, azt mondta minden rendben van, és felírta a hüvelygyűrűt. A következő menstruációm első napján felraktam a hüvelygyűrűt, így 2 nap után elmúlt. Mikor levettem megjött, 4 napig tartott. De még mindig kiabál egy belső hang:"Mi van, ha mégis terhes vagyok???" Nyugtassatok meg légyszi!! Köszönöm előre is.
2008. jún. 11. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy az!Az orvos is eszrevette volna hisz megvizsgalt!Nyugodt lehetsz!
2008. jún. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Csak már teljesen bedilizek. Mert csomó helyen olvasom, hogy van álnegatív eredmény, meg hogy a doki se mindig látja...
2008. jún. 11. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!