Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 évig szedtem a gyógyszert...

10 évig szedtem a gyógyszert és most kisbabát szeretnénk. Lassan 4 hónapja próbálkozunk, de semmi. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az lehet az ok, hogy még nem ürült ki a szervezetemből? Meddig természetes, hogy nem sikerül? Mármint mikor kell dokihoz fordulni? Vagy már most kellene?
2007. szept. 14. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.A 4 ho´nap kevés idö.Akkor kell orvoshoz fordulni,ha 1.5 évig nem sikerül.

Èn 9 évig szedtem gyógyszert,és e´n is azt hittem,hogy nem sikerül.Orvosnál is voltam,aki azt mondta,hogy mindn ok.+hogy 1.5 év uta´n kezdik vizsgálni,hogy mi lehet a gond.egy évre ra´teherbe eszem.

2007. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló úgy hat, (ha jól tudom), hogy leállítja a peteérést, illetve a méhen belül megakadályozza, hogy kialakuljon az a "felület", amitől a megtermékenyített petesejt megtapadhat. Tehát a szervezetnek kell egy kis idő (kinek több, kinek kevesebb), hogy rájöjjön, hogy már semmi sem akadályozza a fentieket. A négy hónap próbálkozás az még nagyon kevés, türelem.
2007. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!