Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez a szó a leletemen?

Mit jelent ez a szó a leletemen?

Figyelt kérdés

ma voltam rákszűrésen a dokinál és megnézett hüvelyi UH-n. Az ambulánslapon az alááb volt írva: rendes nagy uterus, endom 9mm. Jobb oldalon 12-es follikulus. Mit jelent ez az utolsó szó, hogy follikulus?

Aki tudja légyszi írjon, köszi nektek!


2009. szept. 21. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőt jelent. Jobb oldali petefészekben érik egy tüsződ! :) Semmi baj!
2009. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!
2009. szept. 21. 09:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs, normális a méhed, méhnyálkahártyád 9 mm-es, és jobb oldalon egy 12 mm-es tüsző érik, ez azt jelenti hogy most van peteérésed.
2009. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ha tudtok segitsetek nekem,nem értem mit jelent a leletemen ez a sok orvosi irás??:Kp.tág hüvely,ép portio,Norm.nagy. uterus szabad környezetben

és még J.oi ováriumban érő tüsző látható!!

lécci segitsetek a válaszokkal

2010. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy minden rendben van a méheddel, és van érett tüsződ, úgyhogy ha babát szeretnétek, akkor mindent bele.
2010. febr. 11. 07:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszodat!hát igen lassan már 5honapja szeretnénk,de sajnos még mindig nem sikerült,és nem tudom mért!

De akkor ha van érő tüszőm bármikor lehetséges a baba??

2010. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, mostanában kell összebújni.
2010. febr. 13. 18:19
 8/16 anonim ***** válasza:
És még érdekelne,hogy ez mennyire biztos??Hány százalékban sikerülhet?mert március 3.án ujra vissza kell mennem,és nem is értem miért!Amugy én nagyon remélem hogy sikerül,mert igyekszünk nagyon!Köszönöm a válaszokat
2010. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Képzeljétek 3napja késik a mensim,a tesztetm pozitiv lett!azt hiszem terhes vagyok!

De akkor nem értem h az orvos mért nem látta 2hete??!!

2010. febr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia, gratulálok!

Hát azért nem látta két hete a doki, mert akkor nem is volt még semmi. Ha három napja késik a mensid, akkor 4-5 hetes lehetsz. Szerintem ráérsz akár 1 hét múlva is menni, mert addig nem biztos, hogy látni fogja. Vigyázz magadra és szedj valamilyen magzatvédő vitamint!

2010. febr. 25. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!