Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, mit tehetek még?

Mit tegyek, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 hónapja próbálkozunk.Naptározok, hőmérőzök, "pózolok", a nőgyógyász által felírt peteérés serkentőt szedem meg az elevitet.A fogamzásgátlót 1 éve abbahagytam.Folyton a baba jár a fejemben.Úgyérzem beleőrülök! Tudom, hogy nemsokára mehetek meddőségi vizsgálatra, de annyira nem szeretném, ha odáig fajulnának a dolgok! Lehet már pszichésen van gond!
2007. szept. 17. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
oszintén 12honapig kell probálkozni természetessen, aztán elkell gondolkozni a mesterséges megtermékenyítésen, de az hogy folyton csak ez jár az eszedben, ez miatt vagy feszult az biztos nem jo, vedd lazábban a dolgot, nemkell eroltetni ami nem megy, szerintem picit lazítsatok, es lehet hogy pár honap mulva még sikerul...
2007. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az butaság,hogy egy e´v eltelte utánn már kell gondolkozni a mesesées megtermékenyítésen.az a legutolsó.

1.5év után kezdik vizsgáli,hogy lehet-e elzáródás,letapadás,vagy méhhel,petefe´szekkel,petevezetövel valami probléma.

Ezeket tudják kezelni,vagy operációval segíteni.

Aztán jönnek a hormontabletták,hormonkezelés,injekcio´za´s,és ha ez mind nemsegi´t,akkor jöhet a mesterséges beültete´s.

Ne idegeskedj.Nekünk is egy év elteltével sikerült a baba.Ne gondolkodj annyit rajta,mert IGEN a pszihé sok mindent befoly´sol.Ezt mindd nekem is orvos mondta,mikor ilyen problémával küzdöttem.azóta 22 hetes vagyok.

fö a nyugalom!!!!És élvezd a szexet,ne kötelesség legyen.Sikerülni fog hidd el!!!!

2007. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,MESTERSÈGES akart lenni.
2007. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
szerintem menj el egy homeopátiás orvoshoz mert nekem nagyon jó tapasztalatom van ezen a téren
2007. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad állandóan a gyerek csinálasra gondolnod,a psihika sokat tehet róla,nam szabad gorcsosen, mindenáron erre koncentrálni...
2007. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ilyen voltam, mindig a hőmérőt néztem, stresszeltem saját magam, azóta rájöttem, hogy ez az amit nem szabad. Egyszerüen csak szeressétek egymást és ne gondolj a teherbeesésre, meglátod sikerülni fog. Menjetek el valahova, élvezzétek egymás társaságát, pihenjetek és meg lesz az eredménye.

2007. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már nagyon régen megbeszéltük a páromal, ha netán nem jönne össze a dolog, akkor tutira örökbefogadnánk, mert nem bírnánk gyerek nélkü maradni. Persze imádjuk a gyerekeket, és minden vágyunk egy saját szép baba volt, de pontosan ez miatt nem görcsöltem rá, mert úgy gondoltuk, hogy így vagy úgy, de LESZ!! És talán úgy néz ki lett. Hogy még hatásosabb legyen a dolog, vettem egy PG/53-as törpemikroszkópot, ami kimutatta ha peteérésem van, és ittam cickafarkfű-palástfű teakeveréket. Az utolsó 1-2 hétben 2 naponta együtt voltunk. De nem számolgattuk a perceket, meg nem gondolkodtam egyfolytában ezen. Próbálkoztunk, de nem idegeskedtünk izgultunk rajta. Ha rágörcsölsz, az a legrosszabb. Persze nehéz elkerülni, de meg kellene próbálnod! Az orvosom is megmondta, hogy a nőknél az egyik legnagyobb baj a lélek. Ha rágörcsöl a dolgokra. Ha számolgatod a napokat, és idegeskedsz, nem fog sikerülni. Legalábbis egyhamar nem. Egyik ismerősömék már majdnem megkezdték az örökbefogadási eljárást, amikor 2 vagy 3 év után összejött a baba, és azóta van mégegy! Természetes úton! Ő is sokat idegeskedett miatta, és amikor már nem minden percben ezzel foglalkozott, akkor sikerült! Sok sikert!
2007. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia.van egy injekció:GYNEVAC nevezetü.van honlapja is:

www.gynevac.hu.nagyon soknak segített már teherbe esni.lényegében annyi,hogy kipucolja a kórokozókat,ami keresztbe tehet neked.sok sikert,szorítok!!!

2007. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!