Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/422 anonim ***** válasza:
83%
Marpedig biztos,hogy nagyon szereti oket!
2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/422 anonim ***** válasza:
96%

Most olvastam végig az elejétől a végéig. Nagyon szépen indult, sajnálom, hogy ez lett! Az kifejezetten érdekes, hogy az elején még itt olvadoztak a csajok aztán a végén meg jól megmagyarázták a dolgot, hogy nem is férfi aki pelenkat cserél és tök jogos, hogy elhagyták..


Ezek után komolyan nem tudom mit csináljak én otthon. Párom most 2 hónapos terhes, minden happy. De én is a kérdezőre hasonlitok. Kezdek félni. Jó mondjuk védőnőhöz egyedül ment, de vizsgálatokra együtt járunk. A házimunkábol mostanában többet vállalok mert sokszor tök fáradt. Ijesztő amiket itt egyesek irtak. Kb nem tudsz tökéletes lenni az jött le!

2016. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/422 anonim ***** válasza:
88%
Kedves Utolsó. Bár én csak belenéztem, mert érdekelt, mi ez a sok válasz - nyugodtan legyél olyan, amilyennek a párod szeret. ha itt tényleg csak az volt a baj, hogy túl törődő volt az Apuka - akkor nem olyan nővel hozta össze a sors, akinek ez kell. Nekem is gondoskodó a párom - imádja a gyerekeinket. 17 éve vagyunk együtt, és hidd el, voltak nagyon kemény megpróbáltatásaink. De mivel kölcsönösen szeretjük, tiszteljük egymást - és gondoskodunk egymásról ( és igen, van is képem hogy a férjem pelenkázott:)) együtt vagyunk. Egyvalami jutott eszembe - a házas élet. Ott volt, hogy az első gyerek után szóltam a páromnak, hogy " ne tiszteljen" már annyira. Nem vagyok én valami szent, óvni való lény. De szerintem kifejezetten jó, ha egy ffi gondoskodó. De sztem itt más is volt, nem csak ez - olyan nincs, hogy valaki szent, mindent tökéletesen csinál, oszt elhagyják - vagy a Kérdező nem mondott el mindent, vagy a Párja tipikus rosszfiú függő.. van ilyen:) e olyan is, hogy kész, minden különösebb ok nélkül kihűl a dolog. Persze, ez csak az én véleményem.
2016. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/422 anonim ***** válasza:
88%

Jó hát nyilván nem váltok át bunkóra csak mert névtelen valakik az írták a GYIKen. :D Csak picit elgondolkodtattak a történtek és a válaszok, tényleg mindet elolvastam.

Igazából a végére erősen vártam a happy endet. De ez egyelőre elmaradt.


Némi remény van persze a kérdezőnek, csak kérdéses, hogy érdemes-e. Ezt csak ő tudhatja.

2016. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/422 anonim ***** válasza:
91%
Hm, én az elején sem olvadoztam, nekem ez durván sok és fojtogató lenne. De nem is vagyok az a típus, aki szerint gáz, ha egy pasi pelenkát cserél, mert szerintem neki sem törik le a keze, ha megteszi. Én ezt az ömlengést nem bírom, amit a kérdező csinált az elején.
2016. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/422 anonim ***** válasza:
88%
igen, az fura nekem is.. csak nem akartam írni. Olyan fura, sztem nem mond mindent el, persze. Ő nem gondoskodó, hanem rátelepedő nekem is.. annak tűnik:)
2016. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/422 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem ömlengett, csak 35 évesen lelkes volt, hogy végre apuka lesz és ahogy látom azóta is rajong a gyerekéért.
2016. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/422 anonim ***** válasza:
86%

A férjem terhesen levett a lábamról. Minden mozdulatom nézte,hajnali 2-kor elment gyrost szerezni (20km-t) mert én azt akartam enni,de mire visszaért már úgy tele ettem magam fagyival,hogy nem kellett a gyros. Egyszer fordult elő,mégis,1 mosollyal lerendezte és betette a hűtőbe. Nagyon gondoskodó volt.


Majd megszületett a fiunk(5 éves most) és kb 2x cserélt pelust,2x fürdette meg,1x kelt fel éjszaka hozzá,még egyszer sem vitte el az oviba.


Ő inkább az a dajkálós,altatós,ringatós,babusgatós,focizós apa. Lényeg,én nagyon jó apának és embernek tartom,mégis úgy érzem,segíthetett volna sokkal többet is nekem az elején. Ha mást nem a házimunkában néha. Semmit sem jelent,hogy ki mit ír/mond gyakorin,senki sem ismeri igazán a kérdezőt,fölösleges elgondolkodni a válaszokon kedves nem tudom hányadik hozzászóló :)

Segíts ha úgy érzed,a kapcsolatotok nem azon fog múlni,hogy mennyire veszed ki a részed a házimunkából vagy gyereknevelésből. Én örültem volna ha a férjem segítőkészebb lett volna :D

2016. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/422 A kérdező kommentje:
sziasztok. köszönöm a rengeteg választ. azért emelem ki, mert kíváncsi vagyok a válaszokra. de nem mindig emelem ki, mert ha valaki ír, akkor előre kerül vagy mi. elmondtam mindent higgyetek nekem. ha valamit akartok kérdezni, bármire válaszolok őszintén. én is szeretném, hogy happy end legyen a vége. reménykedem, visszavárom őket, meg nagyon szeretem őket, és rettentően hiányoznak... állok minden kérdés elébe!
2016. ápr. 24. 21:02
 340/422 anonim ***** válasza:
91%
Remélem kicsit jobban vagy..
2016. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!