Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/422 A kérdező kommentje:
hát lelkileg nem nagyon...
2016. máj. 18. 06:11
 342/422 anonim ***** válasza:
65%

Sziasztok!

Én most találtam rá erre a kérdésre és hát volt benne happy és ahogy látom most a szomorúság ált be sajnos a sorba

Kedves kérdező!

Csodálom hogy ilyen FÉRFI vagy!

Én special össze tenném a két kezem ha az én párom ilyen lenne..nagyon jó volt olvasni az elejét hogy milyen jól mentek a dolgok aztán megszültett a kisboldogságotok az életbe..tényleg a legszebb dolog egy gyermek amit már tudol te is!

A párodról annyit(ex párod)sosem fog ilyen férfit kapni mint te..nagyon ritka az ilyen jó társ!sokaknak ez papucsság ,de kell az is egy kapcsolatban(szerintem)nem jó a nagyon macsó pasi akit semmi nem érdekel csak annyi hogy ő dolgozzon foglalkozzon a sajá dolgával az asszony meg főzön,mosson,takarítson,gyermeket neveljen

Ezekhez kettő kell és nem egy..te részt vettél a gyereknevelésben,segítettél amiben csak tudtál a párod ezt nem értékelte neki a rossz kell és nem pedig a jó ,de ezzel sokan így vannak csak nemtudom mi értelme

Szerető,gondoskodó férj és apa voltál a nőnek "több"kellett vagy csak annyi hogy már nem szeretett/szeret és nem akar tőled semmit ne hajts utána nem érdemel meg!

A fiadnak pedig erőt egészséget!

2016. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/422 A kérdező kommentje:
pár napja kiderült, pasizik...
2016. jún. 10. 22:09
 344/422 anonim ***** válasza:
36%

Hu hat en csak beleolvasgattam mindenhova... ez eszmeletlen... nagyon sajnalom.. mi most varjuk elso babankat remelem soha nem tortenik velunk ilyen.. :(

Kitartast!!!

2016. jún. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/422 anonim ***** válasza:
86%
Jaj édes Istenem...ne haragudj, de te olyan nagyon szerencsétlen vagy!A többiekkel már oldalakkal, hónapokkal ezelőtt írtuk, hogy pasija van, de te "neeem, ismerem, tudom, nincs senkije". Jaj már..komolyan mondom, téged 36 évesen hülyére vesz egy általad is butának mondott szaros kis huszonéves nő? Nem hagyod ott a p.csába, ezért ebbe te bele fogsz betegedni, sőt talán már most bele vagy. Szereted a gyereket persze, ez alap. De most magadat beáldozod ezért az idióta nőért. Én 32 éves nő vagyok, ezért bőven van elég tapasztalatom....már elnézést, kicsit durva leszek, de ha jót akarsz magadnak és nem akarsz ebbe belepusztulni, húzz el onnan egy másik városba, kezdj új életet egy értelmes nővel, próbáld a gyerek láthatásokat a hisztijeid nélkül elintézni, megbeszélni, mert ha így marad minden, te bekattansz, leszedálod magad, akkor meg azért fog szarni a fejedre, mert már nem tejeled a lóvét. Madzagon ugráltat, de nem veszed észre a nagy felnőtt fejeddel, még asszisztálsz is neki. Szokták mondani, hogy aki hagyja, hogy nyomorult élete legyen, úgy bánjanak vele, az meg is érdemli a sorsát. Szedd már össze magad könyörgöm!
2016. jún. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 346/422 anonim ***** válasza:
89%
Huhh, hát végigolvastam . Nem megbántani akarlak , de én azon csodálkozom , hogy ilyen sokáig együtt voltatok. Mikor írtad, hogy te beszéltél a védőnővel miegymás, hát már azon kiakadtam. Azért hagyott el, mert nem vagy/voltál férfi a szemében. Te nem a férje voltál, hanem a pincsije. A mostani pasija tuti, hogy a te ellentéted, aki mellett végre nőnek érezheti magát. Konkrétan megfojtottadba szereteteddel.
2016. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/422 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó ugyan ez jutott eszembe, én biztos kiakadtam volna, olyan mintha nem hagytad volna élni. Tudom hogy ott voltál leendő apuka ként a párod mellett, de azért ő cipelte azt a plusz kg ő szenvedett stb és végig úgy írtad mintha te várnád a babád, engem ez zavart volna, és ha a gyereknevelésben is ilyen egyoldalú vagy akkor kicsit megértem hogy nem működött a dolog. A házaságotok lassan 2 éve szenved, persze hogy pasizik ennyi idő után , nem meglepő.
2016. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/422 anonim ***** válasza:
97%

4 hónapja elköltözött, már nem szólhatod meg, hogy pasizik.

Végy példát róla és lépj végre túl ezen. A gyerekre koncentrálj, lásd el apai teendőidet és nézz már előre. Szerinted a fiadnak ez milyen példa? Hiába pici még, de ez rögzül neki. Tiszteld magad! Rá gondolj és előre nézz!

2016. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/422 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, én elhiszem, hogy szeretted, de hogy tisztelni nem tisztelted, az biztos. Még ha te másként is látod. Többen is leírták, hogy nagyon nagyon rátelepedtél, beláthatod, hogy tényleg így volt. Ebből értelmes ember levonja a következtetést, és tovább lép. A volt párod is összeszedte magát (mert ne gondold, hogy kimondani olyan könnyű, hogy legyen vége, főleg úgy, hogy már gyerek is van), éli az életét, éld te is a tiédet. Épp elég ideig nyalogattad a sebeid. Foglalkozz a gyerekeddel, és kezdj el végre élni.
2016. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 350/422 anonim ***** válasza:
88%
Na mi történt azóta? Tényleg ideje lenne tovább lépni.
2016. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!