Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció első napján...

Menstruáció első napján mekkora az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 0!Mi már az elejétől kezdve a menstruáció alatt egyszer sem védekeztünk és sosem lettem terhes....
2007. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. Akkor lehetsz terhes, ha peteérésed van kb. a ciklusod közepe táján. A peteéréskor, illetve az előtti 2, után 1 napon van lehetőséged.
2007. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nulla százalék. Egyrészt azért, mert nincs a szervezetedben érett petesejt (hiszen most hagyja el a testedet). De még ha valami oknál fogva lenne is (mert nagyon ritkán előfordul, hogy hamarabb érik meg a következő, mint ahogyan az "szabályos"), nem tud megtapadni a méh falán a megtermékenyített petesejt, hiszen éppen most válik le a méh nyálkahártyája.
2007. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen lehetsz,vannak olyan népek akik csak a mestruáció alatt vannak együtt és esnek teherbe,meg a Jónás módsztenél is nagyon sok mindenkinek egybe esik a Jónás napja a menstruációval!
2007. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem nagy az esély,DE az én nagyobbik fiammal,igy maradtam terhes.A nőgyogyászom felesége mind a két gyerekével igy maradt terhes a menstruácio idején.
2007. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülészet-nőgyógyászat tankönyvünkben (eü. szakközép) azt írják, hogy a menstruációt megelőző és az azt követő két nap nem lehet teherbe esni, pontosan a beágyazódás lehetetlensége miatt, mivel a méhnyálkahártya ilyenkor nem alkalmas. A megtermékenyült petesejt egy ideig vándorol, mire a méhüregébe kerül, így a menstruáció többi napján nincs akadálya, ha éppen van "egy kóbor peteérésed",mivel nem csak szabályosan a ciklusod közepe táján lehet tüszőrepedésed, hanem akár egy hatalmas orgazmus hatására is.
2007. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!