Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most tényleg terhes lehetek?...

Most tényleg terhes lehetek? Már unom ezt a témát.

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, ma meg tegnap is nagyon fájt a fejem, és emiatt hányingerem is volt, amit kb 1óra alatt kialudtam, szerintem keveset ettem.

Ebben a hónapban hajszál pontosan jött meg a menzeszem, pont ma múlt el, de apám ma már kérdezte hogy nem-e lehetek terhes...elmagyaráztam neki, hogy megjött (akármilyen ciki is)

anyám meg azon lovagol, hogy az nem jelent semmit ha megvan, tuti terhes vagyok. komolyan már idegbajt kapok....


2013. máj. 25. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél egy tesztet, pisilj rá és nyomd az orruk alá.
2013. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

de máskor is szoktam így rosszul lenni.

de tényleg pontosan megjött, meg minden... már ideges vagyok... azt hittem megjön=nem vagyok terhes pont.

most akkor mivan????????

2013. máj. 25. 21:27
 3/18 anonim válasza:
83%

"nyomd az orruk alá"


Főleg ha pozitív lessz :D

2013. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de most akkor ennyi erővel minden nő lehetne terhes? ha megjön neki akkor is??? O.o nemár... most komolyan vegyek tesztet
2013. máj. 25. 21:29
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Tényleg van olyan, hogy valaki menstruál a terhessége alatt. Bár elég ritka.


Ha azt akarod, hogy békénj hagyjanak, akkor teszt.

Vagy mond meg, hogyan védekeztek.

2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Néha valóban előfordul, hogy terhesség alatt is megjön. A kérdés az, hogy egyébként lehetséges-e, hogy terhes vagy. Volt olyan, hogy védekezés nélkül voltál együtt a barátoddal? Ha bizonytalan vagy, csinálj egy tesztet.
2013. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekeztünk! durex volt, nem járt le, sőt ellenőriztük is hogy nem-e lyukas...
2013. máj. 25. 21:34
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Jobbulást. Nem vagy terhes. Fejfájás+hányinger=migrén
2013. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
A teszt tényleg jó ötlet. Nekem volt olyan, hogy 2 hetet késett. Az alatt a 2 hét alatt a "terhességem" volt a téma. Éppen hogycsak azt nem kérdezték meg, hogy mi lesz a gyerek neve. Aztán megcsináltam egy tesztet, odaadtam nekik, hogy akkor nézzék meg, hogy nem vagyok terhes. Azóta békén hagynak.:D
2013. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oké, akkor veszek tesztet... marhajó
2013. máj. 25. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!