Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elképzelhető e a terhesség. Kérem segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

máj 17én pettingeltünk. lehet hogy peteérésem volt mert 13.ciklus napon. Orálisan elégítettem ki, így előváladék lehet hogy került a számba. de nem a számba ment el hanem a kezembe. Ez utána hideg vízzel, de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem utána. Magamhoz nem értem.

Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. azt már nem tudom szappanal e.


Utána csókolóztunk,belémnyult,megujjazott és orálisan is kielégített.

Valamint annyi volt még hogy ahogy letolta az alsónadrágját, akkor esetleg magához ért és utána (ez még kézmosás előtt,) is belémnyúlt egy kicsit.


Szerintetek lehet hogy mégis maradt kezén ondó? már akár a kézöblités után? (kézmosás után eltelt kis idő, addig a keze megszáradt .)


Lehet hogy a szájunkból oda került akár esetleg..?

(hogy az én számba ment előváladék, onnan az övébe, onnan belém... lehet hogy ez butaság, de eszembe jutott).


mert az a baj hogy most 23. napja vana ciklusomnak és SEMMI jele annak hogy nemsokára megjönne....!


Előző hónapban is nagyon későn jött meg mert egy cisztám volt. PRoverát írtak fel, beszedtam és utána megjött. Akkor normális vérzés volt.


SEGÍTSETEK, LEHET hogy megint ciszta van, azért nem érzem h megjönne?

Vagy csak simán később jön majd,..?


LEHET HOGY TEHERBE ESTEM? Mit gondoltok?

Az előbb mielőtt törlődött a kérdés, egy válaszoló írta, hogy "ki tudja"... lehet hogy tényleg terhes lettem ennyitől? Behatolás péniszével egyáltalán nem volt.


NAGYON FÉLEK :(


a melleim körben a hónaljam alatt picit "fájnak", inkább mint izomláz, de nagyon enyhén, egyszer volt vmi hasonló, de az nem teljesen így volt. Ezen kívül SEMMIt nem érzem, nem érzem hogy megjönne hamarosan!!!!!!

mult honapban is ez volt akkor ciszta volt, a provera után 43. nap körül jött meg rendes vérzés.

MI LEHET MOST?????? :((((((


segítsetek!!!!!! köszönöm!!!!


Tesztet még nem érdemes csinálni, a ciklusaim kb 30 naposak, de volt már 27, és 40, de multkor a ciszta miatt ugye a 43 napos is...


SEGÍTSETEK!

Még annyit érzek néha mintha kcsiit szúrkálna és feszülne a hasam,enyhén, meg a derekam fáj picit.

azt tudom hogy volt akinek ez terhességi tünete volt. De ha egy hete és 2 napja volt a petting, akko rmé korai lenne ez, vagy nem? véglis majdnem 10 nap eltelt már....

köszi aki ír!!



2013. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:
hát remélem nem leszek az..köszi..
2013. máj. 29. 18:39
 32/77 A kérdező kommentje:
tegnap és előtte görcsölgetett a hasam, kicsit ma is, a petefészkemnél is néha néha, kicsit mellem is érzékenyebb, tegnap émelyegtem, fájt a fejem az utóbbi napokban, gyomrom is ég néha! NAGYON félek hogy mégis terhesség!!! vagy miért lehet ez? csak sima pms is lehet...? olvastam másoknak pont ez volt és terhesek lettek.. :( köszia segitséget
2013. máj. 30. 22:33
 33/77 anonim ***** válasza:
hányadik napon vagy? Nem lehet még tesztelni hogy megnyugodj. AMiket irtál amellett kizárt a terhesség, de ugysem fogod elhinnni és ha megjön az sem elsz elég neked mert be fogod magyarázni hogy sokan menstruálnak mellette. Tesztet majd midnenképp csinálj ha meg jön ha nem. Sima pre mens tüneteid vannak.
2013. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
27.ciklusnap:((
2013. máj. 30. 23:16
 35/77 anonim ***** válasza:
mi ujság kedves kérdező?
2013. máj. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
Uristen itt senki sem halott még a terhességi tesztről ? :D Csinálj egyet és kész vagy akár többet!
2013. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
Még korai a teszt de pár nap múlva már lehet. AMugy még mindig kizárt hogy terhes legyen. Egy nő simán be tud magának beszélni terhes tüneteket.... (tapasztalat)
2013. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 liony20 ***** válasza:
egy ciszta miatt összevissza megjöhet .... ha egy hónapot kihagy akkor is természetes ilyen betegségnél de hogy 20 éves vagy és félsz attól mert pettingeltél aktus nem volt és azt hiszed terhes vagy az fenomenális!! ezt kellene kirakni a trollface-re
2013. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:

sziasztok. szerintem nem fenomenális. a rendes teszt kb 1000 ft darabja van ahol mégtöbb. jövő héten ha nem jön még meg, eszek. a hétvégén nem.

az van most h reggel úgy ébredtem, olyan rossz közérzettel mint mikor megjön aznap. fáj is kicsit aa hasam, olyan nrhéznek érzem a méhemet . de még nem jöttt meg. tudom, sok terhes nőnek igy volt! hogy olyan érzése volt, hogy mindjárt megjön de mégsem... nagyon nagyon félek ezért sajnos tobábbra is! ráadásul nekem, bár volt többször h 28, de sokszor olyan 33-35napra jött meg, így a teszt még nem megbízható

2013. máj. 31. 20:43
 40/77 A kérdező kommentje:
a jövő héten se biztosan, főlrg hogy (érdeklődtem) sehol nem árulnak qupidot,ami tizes, csak perediktör earlyt de állitólag a nem jó, így csak huszas gabriel van mert az xepil se annyira megbízható ugy tudom.
2013. máj. 31. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!