Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elképzelhető e a terhesség. Kérem segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

máj 17én pettingeltünk. lehet hogy peteérésem volt mert 13.ciklus napon. Orálisan elégítettem ki, így előváladék lehet hogy került a számba. de nem a számba ment el hanem a kezembe. Ez utána hideg vízzel, de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem utána. Magamhoz nem értem.

Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. azt már nem tudom szappanal e.


Utána csókolóztunk,belémnyult,megujjazott és orálisan is kielégített.

Valamint annyi volt még hogy ahogy letolta az alsónadrágját, akkor esetleg magához ért és utána (ez még kézmosás előtt,) is belémnyúlt egy kicsit.


Szerintetek lehet hogy mégis maradt kezén ondó? már akár a kézöblités után? (kézmosás után eltelt kis idő, addig a keze megszáradt .)


Lehet hogy a szájunkból oda került akár esetleg..?

(hogy az én számba ment előváladék, onnan az övébe, onnan belém... lehet hogy ez butaság, de eszembe jutott).


mert az a baj hogy most 23. napja vana ciklusomnak és SEMMI jele annak hogy nemsokára megjönne....!


Előző hónapban is nagyon későn jött meg mert egy cisztám volt. PRoverát írtak fel, beszedtam és utána megjött. Akkor normális vérzés volt.


SEGÍTSETEK, LEHET hogy megint ciszta van, azért nem érzem h megjönne?

Vagy csak simán később jön majd,..?


LEHET HOGY TEHERBE ESTEM? Mit gondoltok?

Az előbb mielőtt törlődött a kérdés, egy válaszoló írta, hogy "ki tudja"... lehet hogy tényleg terhes lettem ennyitől? Behatolás péniszével egyáltalán nem volt.


NAGYON FÉLEK :(


a melleim körben a hónaljam alatt picit "fájnak", inkább mint izomláz, de nagyon enyhén, egyszer volt vmi hasonló, de az nem teljesen így volt. Ezen kívül SEMMIt nem érzem, nem érzem hogy megjönne hamarosan!!!!!!

mult honapban is ez volt akkor ciszta volt, a provera után 43. nap körül jött meg rendes vérzés.

MI LEHET MOST?????? :((((((


segítsetek!!!!!! köszönöm!!!!


Tesztet még nem érdemes csinálni, a ciklusaim kb 30 naposak, de volt már 27, és 40, de multkor a ciszta miatt ugye a 43 napos is...


SEGÍTSETEK!

Még annyit érzek néha mintha kcsiit szúrkálna és feszülne a hasam,enyhén, meg a derekam fáj picit.

azt tudom hogy volt akinek ez terhességi tünete volt. De ha egy hete és 2 napja volt a petting, akko rmé korai lenne ez, vagy nem? véglis majdnem 10 nap eltelt már....

köszi aki ír!!



2013. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
Már kezded is az azt is bemagyarázod hoyg enm megbizhatóak a tesztek..... DE AZOK. A nők 99,9%-nak kimutatja azt ami van. Biztos pont te leszel az akinek nem.... Könyörgöm.....
2013. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:

rendben, kedden v hétfőn csinálok.

viszont... eszembe jutott még egy részlet... nem tudom ennek fényében lehet hogy minden más....??? segíítsetek... köszi az eddigieket!!! tényleg..!


Mielőtt elkezdtem neki csinálni(kézzel), ő tolta le a nadrágját, és elővette a nemiszervét, és a számba adta, egy pillanatra. Ez után volt (nem azonnal), hogy miközben csináltam neki kézzel, közben hozzáért a hüvelybemenetemhez,kicsit ott simogatott, de ekkor nem nyúlt be mélyen. Esetleg hogy ekkor előváladékos lett volna a keze?

De nem a makkját fogta meg, mikor hozzáért magához, hanem lejjebb, a tövénél... Ő is azt mondja hogy próbált odafigyelni hova nyúl...

Meg én nekem is az rémlik, hogy mikor a számba adta, akkor az én számba került a makkja, nem pedig az ő kezébe... csak hát ugye nem tudom már 1000%-ra visszaidézni az a baj, ezért is félek, hogy hátha valahogy mégis...

Attól félek inkább hogy ha esetleg így a kezéről odajutott valami....? LEHETSÉGES ettől teherbe esni? :S

2013. jún. 2. 14:50
 53/77 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetséges.

Szerintem ez már tényleg vicc-kategória.

2013. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

ez már beteges. Nézz már utána a biológiának. Tudod mennyi esély van ateherbeeséshez ha van épp peteérés és volt is együttlét AMIKOR A FÉRFI A NŐBE MENT EL? kb 20%

HIDD MÁR EL HOGY ENNYITŐL NEM LEHETSZ TERHES. lehet nem kéne nemi életet élned ha ilyen paranoiás vagy.

2013. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te ne terhességi tesztet vegyél, hanem menj el egy pszichologushoz, és ameddig ő nem gyógyít meg, addig ne élj nemi életet!

Ez nem irónia, ezt komolyan mondom!

Ha meg ezt az egészet viccból irogatod, akkor inkább erotikus ponyvaregényeket irogassál!

2013. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nem, nem vicc. És nagyon félek továbbra is. Nem jött még meg. ma viszont, bár nem jött még meg, de úgy többször görcsötl,meg olyan kellemetlen az egész (engem egyébként eléggé megvisel mindig a menzesz), szóval ha nem lenne most ez az aggódást, akkor egyértelműen rámondnám hogy nemsokára megjön, azért ilyen érzés.. Ha terhesség lenne, akkor azért ugye nem ilyen lenne..? csak mert olvastam hogy sok nő ilyen "mindjárt megjön" érzést érez..!!!! :(

Viszont, Azóta a fájás most enyhült.,kb semmit nem érzek, de néha a jobb petefészkemnél megint szúr...! Ez mitől lehet...?...? Holnap csonálok egy tesztet, valószínűleg, ha kapok, akkor gabrielt.... ne haragaudjatok, tényleg nem evvel szórakozom, hanem valóban nagyon félek...!!

2013. jún. 3. 21:11
 57/77 anonim ***** válasza:
azért fáj mert mindjárt meg fog jönni. Most először pettingeltetek egyébként? Párod mit szól ehhez ahogy ehhez hozzá állsz? Elovastad amiekt irtunk? Hogy mi kell a teherbeeséshez? csak mertt arra nem reagálsz csak ismétled a lehetetlent....
2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:

olvastam igen!! Tudom hogy szinte lehetetlenség, de az nem megy ki a fejemből hogy ha 1 milliárdból nekem lesz ez....

De megpróbálok nem gondolni már erre, mindig megpróbálom csak nem megy... Ő szerinte sem lehet baj... meg Benne megbízom, csak valahogy a saját szervezetemben nem... tudom már hülyeség ez az egész.. de nem tudok a félelem ellen mit tenni.

de biztos csak simán megjön azért fáj és kész........ köszi a válaszokat...!!

2013. jún. 3. 22:13
 59/77 A kérdező kommentje:
csak nem értem ezt a petefészek fájást, szúrást ilyen sose volt, ez más mint a sima megjövés előtti.....
2013. jún. 3. 22:15
 60/77 A kérdező kommentje:

most eléggé feszül a hasam, ha nem lenne a félelmem, tényelg azt mondanám meg fog jönni. De egy ilyen gyerektervező oldalon is ezt olvastam, mint terhességi tünet: “Mindjárt meg fog jönni” jellegű érzés


Erre a tudomány magyarázat az, hogy a hormonműködés még a régi, azaz a szervezet úgy reagál, mintha tényleg leválna a méhnyálkahártya. Tünetei: Szurkálás a has tájékán, vagy a petefészeknél, mellfeszülés, vagy azok megnövekedése, valamint a testhőmérséklet megnövekedése. Ezek már a negyedik-ötödik hét környékén előfordulhatnak.


:(((((((( és hát nekem pont ilyen van. A szúrás a petefészeknél...!

De remélem tényleg csak simán megjön...................... csak mert csomó nőnél olvasom hogy görcsölt az elején, szóval.... :( nem tudok meg nyugodni amig meg nem jön és el nem múlik. Holnap ha nem jön meg, tesztelek...

2013. jún. 4. 02:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!