Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 12 napos terhes lehetnék,...

Kb 12 napos terhes lehetnék, ha jól gondolom. Vettem ma egy tesztet, ami elvileg 3 nap után mutatja a terhességet és negatív lett. Így még lehetek terhes? Vagy csak azért érzem így, mert nagyon szeretnék az lenni?

Figyelt kérdés
Feszül az alhasam (kifejezettem megnőtt a hasam) és állandóan pisilhetnékem van! Viszont a teszt negatív!
2007. szept. 20. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem varj meg a kovetkezo menstruaciod idopontjaig es akkor szinte biztosan megtudod. viszont a hasad meg nincs mitol megnojon,am az allando vizelesi inger akar a terhesseg jele is lehet.Azt a 2 ket hetet meg ki kell varni ees ha nem jon meg a menstruaciod csinalj 1 tesztet. Remelem ugy lesz ahogy szeretned. Egy 11 hetes kismama.
2007. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes természetesen, mert akármit írnak is a teszt tájékoztatójában, az a tuti, ha reggeli első vizeletből, és a menszesz kimaradása után 5-7 nappal csinálod meg. Türelem!
2007. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj még a tesztel a ciklusod végéig.Ha nem jön meg a menstruációd,akkor csináld meg.Ha terhes is vagy a szervezetedben valószinűleg még nagyon alacsony a hormonszint,ezért nem mutatta ki a teszt.Türelem és sok sikert!
2007. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A beágyazódást követően a 3.naptól mutatja ki a teszt. Úgyhogy legalább két hétnek kell eltelni azért! Én február 1-én estem teherbe és még február 14.-én negatív volt a teszt. Majdcsak február 25.-én jelent meg a két csík.
2007. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!