Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt a görbém görbeszakértők....

Itt a görbém görbeszakértők. Elég érdekesen alakul, reggel az első ébredés után nem mértem sokáig és kevés lett a hő, visszaaludtam, és több lett? HELP?

Figyelt kérdés

[link]

ma reggel 3 kor mértem ahogy szoktam 36,3 lett,de nem mértem 5 percig szerintem nagyon kómás voltam,4 kor visszaaludtam és 8 után keltem fel és 36,9-et mértem(hüvelyben mérek am) most átjavítsam a görbén vagy hagyjam így?De ha az első valós miért nem emelkedik?Így nem lesz esélyem a picire:( pedig nyomom magam gyümölcsökkel,magvakkal,vitaminnal:'(


2013. jún. 19. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első mérés számít.
2013. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha mindig 3kor méred az a mérvadó. Én nem szoktam javítgatni. A lényeg, hogy ébredések nélkül aludj nyugodtan mérés előtt lehetőleg 4-5 órát.

Én mérek 6kor nekem az a mérvadó de van mikor később is rámérek de akkor már nagyon magasakat mutat mindig...

2013. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ovulációs tesztet is érdemes lenne használnod, ez eddig így nem sok reményre ad okot. A hajnali 36,3 ird be feltétlenül.
2013. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az első mérés előtt aludtam 3 órát,a másodiknál 6 órát:/ a hőm miért nem ment ma feljebb?Már ne is reménykedjek?Mit rontottam el ebben a hónapban is?:'(
2013. jún. 19. 09:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Eloszor is, az hogy rajavitasz a gorbedre, mert ugy szebben nezne ki, es peteerest mutatna, azzal csak magadat csapod be, es pé-d ugyanugy nem lesz. Mar irtam neked, szerintem tul alacsony a hod, pm alulmukodesre utalhat, mindenkeppen utana kellene jarni, mert igy tenyleg nem valoszinu, hogy osszejon a baba, es emiatt is lehet hogy vekony a mnykahartyad. Valamint mostmar tenyleg le kellene allnod ezekkel a kerdesekkel, mert be fogsz kattani, es semmi ertelme, 2 honapja probalkoztok, ez meg semmi!!! Mint mar irtam, itt nem orvosok vannak, csak laikusok, akik sokszor nem azt mondjak, ami igaz lehet. Ha ennyi parad van, kerd meg a dokid, hogy egy altalanos hormonpanelt csinaltasson, abbol maris kiderulhet igy az elejen, ha valami nem stimmel, es ez senkinek nem kerul semmibe.
2013. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem semmit nem rontottál el a hónapban ez nem a te hibád.

Vegyél mellé ovutesztet a vaterán nem drága és nézd együtt azzal ha van pé akkor legalább az rendben van. Egyébként az előző jól írja alacsony kicsit az alaphőd.... mondjuk ez nem kizáró ok a teherbeesére.

2013. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az,hogy hány kérdést teszek fel az az én dolgom,ha nem akarsz válaszolni nem kell,nincs még gyerekem,soha nem voltam terhes,most próbálkozunk először,és nem ismerem a testem,sajnálom h.én nem vagyok olyan tapasztalt mint te.és 36 alatt lenne egyébként is kicsit feltűnő az alaphő,mivel ma meglátogattam az orvost:) de köszi:)
2013. jún. 19. 18:00
 8/14 A kérdező kommentje:
jah és ez az 5/7-nek szólt!
2013. jún. 19. 18:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


azért írták, hogy sok a kérdés mert ráparázol a teherbeesésre... Semmigond, ha nem jön össze az első fél évben.. Előfordul, puff neki (tudom hogy könnyű mondani!).

Nekem nem sikerült elsőre 1 évig másodszorra 2 és fél évig. Pm beteg vagyok. A második terhességemet meg 14 hetesen meg kellett szakítani, úgyhogy mi most fogunk csak próbálkozni újra...


Az ovuteszt tényleg sokat segít ha nem ismerted még ki magad! Ahhoz elég általában 3 havi görbe is... Én tudom, hogy nekem a pém mindig akkor van mikor a legmagasabb a hőm.

előtte mondjuk 36,5-36,8 között ugrál és pé előtt 2-3 napal lemegy 36,3-36,2 ig is és utána egy hirtelen ugrás fel 36,9 ig de volt már 37,2nél is pé... Nekem uhval figyelte a doki hogy mikor van peteérés és a 37,2re itt sokan azt mondják, hogy hihetetlen meg olyan nincs és nem is akkor kell lenni... Na és? nekem akkor van... Ebben sincs két egyforma ember :)

[link]


Miket szedsz? mondjuk terhesvitamin vagy bármi a terhesség felkészülésére vagy majd csak akkor ha már van pozitív teszt?

2013. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és az én görbémről mit gondolsz?esélyesnek tűnik ez a hónap?szelén-a-c-e vitaminkészítményt szedek,multivitamint iszok,éseszek sok gyümölcsöt:)
2013. jún. 20. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!