Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt a görbém görbeszakértők....

Itt a görbém görbeszakértők. Elég érdekesen alakul, reggel az első ébredés után nem mértem sokáig és kevés lett a hő, visszaaludtam, és több lett? HELP?

Figyelt kérdés

[link]

ma reggel 3 kor mértem ahogy szoktam 36,3 lett,de nem mértem 5 percig szerintem nagyon kómás voltam,4 kor visszaaludtam és 8 után keltem fel és 36,9-et mértem(hüvelyben mérek am) most átjavítsam a görbén vagy hagyjam így?De ha az első valós miért nem emelkedik?Így nem lesz esélyem a picire:( pedig nyomom magam gyümölcsökkel,magvakkal,vitaminnal:'(


2013. jún. 19. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről a görbéről sokat nem lehet mondani még... Én az ovudat a tojásos nyák napjára tenném. Gondolni azt tudom, hogy maradjon fent, ne essen vissza a hőd és 1 hét késés után legyen egy jó erős pozitív teszted :)


Vitamin készítmények:

Leukémiás a nevelőapám és kifejezetten megtiltották a vitamin készítményeket (multi és külön külön "a" (erről mindjárt írok még valamit) "c-e" stb) mert ezek a multi és egyéb vitamin készítmények úgy néznek ki (haematológus professzor doktornő a belgyógyászati klinikán, hogy ez a vírusok porított változatai és a szervezeted a multi vitaminok úgy teszik ellenállóbbá, hogy ezekkel a vírusokkal kis mennyiségben megismerkedik... Mivel a leukémia miatt kemozzák nulla a sejtszáma és 1 szem ilyen multi vitamin készítmény is megölné!


Anyumnak ajánlották a terhesvitamint (mivel terhesnőnek alapból gyengült immunrendszere van így őt nem bombázzák ezekkel a vírusokkal) mert a steril időszakban amikor nullás a sejtszám csak egészséges ember mehet be hozzá és azt is védőruhában maszkkal sapkával kesztyűvel.

Legelőször hátast dobtam mikor ezt meghallottam, de teljesen igaz...

kezdte a fiam az ovit sokat volt beteg így multi vitaminoztunk (béres- actival KiD) és akkor megállás nélkül dokitól dokiig mentünk mert ha jól volt ha beteg volt az orra folyt ráhúzódott a fülére az begyulladt stb... Abbahagytuk kb 2 hete azóta se tüsszögés se orrfolyás semmi...

Fodrász vagyok rengeteget tanultunk a vitaminokról (haj bőr köröm és élettani hatásairól)


A vitamin:

A toxinok ellenszere, mert antioxidáns hatású. Hozzájárul a szem, a bőr, a haj, a fogak és fogíny egészségének megőrzéséhez mert fejlődésükben fontos szerepet játszik. Hatására a haj sima és bársonyos lesz. Hiányának jelei: a haj és a bőr szárazsága, a körmök elvékonyodnak, töredeznek és deformálódnak. Vigyázat: túl sok A vitamin bevitele viszont hosszú távon hajhulláshoz, májkárosodáshoz vezet, mivel elraktározódik a szervezetben! Természetes forrásai: sárgarépa, sütőtök, tengeri halak, tojás sárgája, tej, vaj, belsőségek.

A femibion nevű készítmény (most mondhatjuk a legmodernebbnek) abban ától-zéig minden benne van ami kell+folsav... ha elfogadsz egy tanácsot inkább azt szedném.

2013. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,elgondolkodtató egyébként:) a femibiont már megvettem de azt csak 1-től fogom szedni,hogy ne kavarjam össze a gyógyszereket:)remélem jó lesz ez a hónap,bár legbelül sikertelennek érzem:(
2013. jún. 20. 23:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nincs mit :)


Idoben voltatok egyutt mindig :) en drukkolok :)

2013. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nagyon bízom benne:) éjszaka végig görcsölgetett a hasam,remélem jót jelent:)
2013. jún. 21. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!