Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csekély rózsaszínű váladék...

Csekély rózsaszínű váladék utalhat arra, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Augusztus 28-án jött meg utoljára.Szeretnénk babát,pár napja elkezdtem émelyegni.Sokszor van hányingerem,alhasi fájdalmaim.Ma azonban nagyon csekély rózsaszín váladékom volt.Megjöhet vagy ha meg is jön attól lehetek terhes?
2007. szept. 22. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ha akkor volt meg utoljára kb 3 hetes terhes vagy! azt nem írtad hogy mikor kell(lene) megjönnie így sajnos nem igazán tudunk neked okosat mondani! Amúgy nekem is volt egy kis rózsaszínes-barnás folyás egy nagyon-de nagyon pici görcsöltem is és mégesem jött meg:) Szóval bizakodhatsz nyugodttan és speciel az én véleményem az hogy igen is babát vársz:) Én már előlre gratulálok nektek:)) Minden jót ha nem jön meg egy hét múlva menj a dokihoz:) egy 13 hetes kismama:)
2007. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a menzes előtti napon volt, meg azon a napon amikor meg kellett volna jönnie-két folt.

Én is azt hittem, hogy nincs baba.

Ma már majdnem 7 hetes vagyok:)

Szorítok Neked.

2007. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utalhat beágyazódásra. Kb. a harmadik hónap környékén sem kell megilyedni a barnás folyástól. Nekem is és több barátnőmnek is volt ilyenkor. Az már a méhlepény megtapadására utal. Sok sikert!
2007. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!