Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Múlt hónapba volt...

Mi lehet? Múlt hónapba volt egy biokémiai terhességem sajnos:/amire azt mondta az orvos h nem kell várni a következővel! Lehet ezért késik? V lehet baba a dologba?

Figyelt kérdés
28-án.kellett volna megjönnie de már 5 nap eltelt és semmi. aznap mikor meg kellett volna jönnie akk enyhe szúró fájdalmat èreztem a a jobb oldali petefèszkembe és a mèhembe. és fájt nèha néha a derekam. 28.- elõtt nagyon.fâjt és érzèkeny volt a mellbimbóm de már elmúlt. tegnaptól a mellem kezd kicsit fájni de nem aannyira. vizelési inger sûrûn rajtam van és.fáradékony vagyok szinte az egész napot át tudnám aludni eezen kívül más tünetem nincs. hétfõn teszteltem de nem elsõ vizeletbõl de negatív lett.

2013. júl. 3. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, még nem elég magas a hcg hormon és azért lett negatív a teszt. Egy ismerősöm is így volt, pár nap múlva megismételte és pozitív lett! Szorítok, majd írd meg!
2013. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen reménykedem benne. szted mikor teszteljek újra?
2013. júl. 3. 22:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha holnap reggel első vizeletből tesztelsz,már ki kell mutatnia ha terhes vagy!
2013. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az van a tesztekre írva, h az elmaradt menstruáció után már elvileg kimutatja. Elvileg holnap kimutathatja. Reménykedj addig is. A sűrű pisilési inger jó jel, de ilyenkor az ember mindent érez már...
2013. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez az tudom h mindent beképzel az ember ilyenkor. nem volt itthol tesztem hnap reggel tesztelek.
2013. júl. 4. 08:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, holnap tesztelj de a reggeli elsőből, mert annak erősebb a hcg hormon szint, szurkolok.
2013. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tesztelek reggel elsõbõl. de nem élem bele magam nem akarok csalódni
2013. júl. 4. 16:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Írd meg, szurkolok!
2013. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oks megírom:)
2013. júl. 4. 21:44
 10/12 A kérdező kommentje:
teszteltem sajnos negativ lett! most tuti.nem.vagyok terhes egy hetes kèsèssel már kimutatta volna. de legalàbb jönne mâr meg ès utàna tudnànk próbálkozni!
2013. júl. 5. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!