Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napot kesett semmi elojel...

2 napot kesett semmi elojel (barnazas, feher folyas) nem volt a hom fent volt majdnem 37-en. De megjott, viszont 5 nap helyett csak 2-ig volt meg mar csak barnazok. Mi lehet?

Figyelt kérdés
De vacakul erem magam mint menszi elott:fej fajas,szedelgek,nagyon faradt vagyok...maskor mielott megjon vagy 2 napig barnazok faj a hasam,derekam es ennyi.Most nagyon elter.Szerintetek mi lehet?
2008. jún. 24. 15:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat kell pisilnem.Legalabb is olyan erzesem van eleg surun!!!De biztos hogy nem vagyok folfazva!!!!!
2008. jún. 24. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj,már ki kellene mutatnia, és menj el dokihoz. Nekem csak elmaradt mensi után 5 nappal mutatta ki. Ha vársz pár napot tuti lesz!!! Drukkolok

6hetes 2 napos kismama

2008. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked is megjott aztan teszteltel es babas vagy?
2008. jún. 24. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg, de van ismerősöm akine 3 hónapos korába nem jött meg, így nem is tudta, hogy terhes. De előfordul,hogy a mensi rövdebb ideig tart, és más állagú terhesség alatt. Itt sokan vannak akik terhesek voltam és megjött nekik!
2008. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!!!
2008. jún. 24. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is meg volt a hónap elején, de csak két napig, de volt benne két nagyobb darabka. kb 1cm. Viszont azóta elég furcsán vagyok: mellfeszülés, szédülés, sok pisilés, hasfeszülés. Nekem a teszt negatív, viszont csak jövő héten esedékes a következő. én sem tudom mi van? Lehetek-e még babás?
2008. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!