Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült vagy korán...

Nem sikerült vagy korán tszteltem? Kinek volt negatív teszt után pár napra pozitív?

Figyelt kérdés
Ha 28-29 közt éjszaka voltunk együtt, mert akkor volt a peteérés, akkor azt most már ki kéne mutatni a tesztnek? Most teszteltem, és negatív. Nagyon elkeseredtem, de reménykedem. Olvastam, h valakinek már az együttlét után 8-10 nappal ott a pozitív teszt. Az hogyan lehet?
2013. júl. 10. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 4 nappal negatívat teszteltem, másnap, tehát 3 nappal előtte is csináltam egyet, mert úgy éreztem, valami változik bennem, és az már pozitív lett. Mindez azért lehetett, mert egy héttel korábban volt ovum mint gondoltam, de erre csak utólag derült fény :)
2013. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem tuti akkor volt az ovum, ez 13 napja volt.
2013. júl. 10. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 14 nap múlva mutat viszonylag biztosat.
2013. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább még csak 12 nap, szóval szerintem egyáltalán nem biztos hogy kimutatja.
2013. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mensi előtt egy nappal teszteltem negatívat, mensi napján már pozitív volt halványan. Az aktus és a pozitív teszt között 15 nap telt el. Most itt alszik mellettem a 6 hetes kisfiam. Szóval még van remény!
2013. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más, szerintem is lehet még remény! :-)
2013. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 nap telt el az ovulációm óta. Tegnap délután tesztem, és negatív lett.

Ne add fel, még én is reménykedek.

2013. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma reggelre nagyan halványan de ott a második csík is. Férj is látja, szóval nem csak odaképzelem :)

Holnap reggel újat csinálok, remélem az is pozitív lesz.

2013. júl. 11. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!