Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Clostilbegyt szedett ő...

Aki Clostilbegyt szedett ő miért kapta? Milyen probléma volt? És hatásos?

Figyelt kérdés
Én már másfél éve nem esem teherbe:(a hormonjaim jok,most derült ki hogy tele vagyok gombával meg bacikkal,ezt kikezelik és kaptam Clostit,a menses 5-ödik napjátol egy szemet kell szednem 5napon át.Használni fog?Ki miért kapta ezt a gyogyszert??Használt?Napi egy szem elég lehet?Létszi segitsetek.Köszi szépen
2009. okt. 19. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell hozzáállni, hogy használni fog!!! Én azért kaptam, mert nem volt pé-m. Lett tőle, ...majd kiderül, hogy mi lesz a végleges eredmény!
2009. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy derült ki hogy tele vagy gombával meg bacikkal?
2009. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 1 évig próbálkoztunk aztán mentem dokihoz.A ciklusaim 24-46 nap közöttiek voltak,a doki rögtön clostyt írt föl,ugyanilyen adagolásban ahogy neked kell majd szedned.Anélkül is volt peteérésem,nem tudom mért ezzel kezdtük rögtön,de gondoltam Ő tudja.A második clostys hónapban terhes lettem.

Hasonlót kívánok Neked is!

35 hetes km

2009. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt peteérésem, azért kapőtam, ugyanilyen adagban, mint te. Használt, és a 3. hónapban sikerült a baba. :)
2009. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem pcos miatt nem volt peteérésem. Úgy szedtem, mint Te és 2 kúrából, mind a két alkalommal teherbe is estem a 1. hónapban. (sajnos az első baba elment)

Sok sikert és mielőbbi babásodást!

2009. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a pete érés hiányára kaptam mert a dufaszton nem használt, nekem most a closty se napi 1 szemmel ma kezdtem újra a dufasztont utána emelt adag napi 2 clostyt remélem az már fog. Sok sikert
2009. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, de én egyből 2*1-et szedtem. Az első hónapban terhes lettem. Most megint szedem kistesó ügyben, de most az első hónap sikertelen volt. Meglátjuk a következőt. Amúgy nekem azt mondta a doki, hogy azért írja fel, hogy egy picit stimuláljuk, mert gyógyszer nélkül nem nőttek elég nagyra a tűszők.
2009. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
PCOS-re kaptam, de egyelőre nincs hatása. 5x1 szemet szedtem az 5. naptól, most vagyok a 27. napon, de még nem volt PÉ. :-(
2009. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ!Vettek mintát a folyásombol mert sok volt,és asszem valami kitenyésztésnek hivják.Mért talán neked is can?Remélem sikerülni fog mindenkinek!Köszi mégegyszer!
2009. okt. 20. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet használt a closty?
2010. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!