Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex hüvelykúp mellett...

Pharmatex hüvelykúp mellett lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pont aznap voltunk együtt, amikor ovulációm volt, de használtunk hüvelykúpot, viszont megszakítást nem. Vasárnap körül kell megjönnie, de ma "mintha meg akarna jönni" érzésem van, ez így volt az első gyermeknél is... Lehet terhes vagyok? Már van egy fiún, természetesen megtartanánk, csak érdekelne néhány tapasztalat, vagy vélemény. Köszi.
2009. okt. 20. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a dokim azért nem javasolta a kúpot, mert nem a legmegbízhatóbbak közé tartozik. Annó azt mondta, csak akkor ajánlja, ha nem okoz gondot, ha mégis összejön a baba. Én így nem is mertem használni.
2009. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!