Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi előtt nem érzek...

Ha mensi előtt nem érzek mellfeszülést, terhes? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az összefüggés abból indul, hogy mensi előtt mindig fáj a cickóm. Szóval, ha mi a peteérés körüli napon(tehát középidőben) együtt voltunk, és megtörtént a beágyazódás, létezik, hogy a cicifájdalmat már csak akkor kezdem érezni, mikor már elég hcg van a szervezetemben?

2013. júl. 26. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom, hogy elírtam a főkérdést, szóval terhes lehetek? Remélem érthető a kérdésem, előre is köszi a válaszokat:)
2013. júl. 26. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám nem, én már voltam terhes, és nekem ugyanúgy fájt a cicim, feszült, mielőtt meg kellett volna jöjjön, mint egyébként. a mellfeszülés folytatódott tovább, csak nem jött meg.
2013. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ez egy olyan kérdés, amire úgyis csak a teszt fogja megmondani a választ. Nyilván, ha nem védekeztek, persze, hogy lehetsz terhes. De hogy most ezt valaha össze fog-e függeni a cicijeid feszülésével, szerintem, ember legyen a talpán, aki megmondja. Nekem speciel semmi különleges tünetem nem volt. Semmi beágyazódásos vérzés, semmi pecsételés, sőt! Az esedékes menses napján még úgy el kezdett fájni a hasam, mint amikor nagy ritkán jelentkezik nálam a menstruációs görcs. Biztos voltam abban, hogy meg fog jönni. Aztán mégsem. A cicijeim is csak hetekkel később változtak, és már javában késett, mikor az első "klasszikus" émelygés jelentkezett.

Ha gyanakodsz, tesztelj, de mivel minden terhesség egyedi, így nincs tuti recept, hogy milyen tünet jelez babát, milyen nem.

2013. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jól tudom, hogy csak a teszt mutathatja, de egyszerűen nincs "merszem" megvenni:) 1 nap van a menzeszig, előbb-utóbb úgyis kiderül...:D
2013. júl. 26. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
En is igy voltam,egeszen 3 nappal ezelöttig. Ovu utan nekem mindig faj a cicim oldalt,meg fel vagyok puffadva.Most semmi nem volt,mar kezdtem remenykedni...aztan 17 NAPRA megjött. Ez annyira valtozo es mindenkinel mas es mas. :-(
2013. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem eddig menzi elott mindig fajt a mellem. most csak azutan kezdtem el erezni, hogy pozitivat teszteltem.
2013. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!