Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+5 hetes terhes vagyok....

9+5 hetes terhes vagyok. Normális, hogy 2-3 napja a mellfeszülést egyáltalán nem érzem. A mellbimbóm ugyanúgy és az egész mellem duzzadt, csak már nem feszül és nem érzékeny. Ez normális? Volt már egy vetélésem és azért aggódok ennyire.

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Az is lehet, hogy holnap megint lesz, meg az is, hogy többet nem.
2011. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tünetek enyhülhetnek, erősödhetnek, akár teljesen l is múlhatnak. nem ezeken múlik a baba jólléte... Amíg nem görcsölsz, nem vérzel, inkább gondolkodj pozitívan! Nemek egyik terhességem alatt se jelentkeztek a "tünetek" mégis 4 egészséges gyereket szültem.. Megértem, hogy aggódsz, de a terhességet próbáld élvezni, jobb ha nincsenek kellemetlenségek, mintha hánynál és hasonlók gyötörnének :)
2011. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi! Én a 30. hétben vagyok és nem is feszült a mellem eddig még egyszer sem! Nem törvényszerű szerintem a mellfeszülés!! Inkább légy nyugodt kiegyensúlyozott és boldog, mert Anya leszel! Csak pozitívan mindent!!!Légy nagyon boldog!
2011. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!