Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Aktus után 14...

Ez normális? Aktus után 14 nappal csináltam egy tesztet és pozitív lett! Nagyon örülök neki, de nincsenek terhességi tüneteim. Anyukák kismamák ez normális?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
anyunak semmi, de semmi tünete nem volt. egyszer volt rosszul, és kész. semmi hányás, szédülés, egész idő alatt.. tudom, furi de ez volt:)
2013. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
81%
Normális. Csinálj kontrollt, és a tünetek meg csak később jönnek....
2013. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nekem sem voltak,az első gyereknél, talán egyetlen egyszer az éhség miatt előjöt egy pici hányinger, de semmi más tünet nem volt.Örülj neki.
2013. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő más, minden terhesség más. Háromszor voltam terhes, és egészen különböző időpontokban egészen más terhességi tüneteket produkáltam a 3 terhességem során. Pl. volt, amelyiknél egy szem hányingerem nem volt, a másiknál meg még a 9. hónapban is hánytam.
2013. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Az a nem normális ha vannak tüneteid, de másnapra mind totálisan elmúlik. Főleg ha az első két hnapba történik ilyen, az nagyon nem jelent jót.
2013. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után 14 nappal még semmilyen tünetnek nem kell lennie akkor sem, ha éppen majd lesznek!

Mellfeszülés, mindjárt megjön érzés lehet a nem várt menzesz napja körül, de a tipikus terhességi tünetek, mint az émelygés, hányinger átlagosan a 6-7. terhességi hétben jelentkeznek. Az meg még csak eztán lesz.

2013. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a kategóriában csak a leendő anyukák vannak. Jelentettem, hogy tegyék át a kérdésed a gyereknevelésbe.
2013. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem....de mindenhol van egy okostojás, de az örömömet még te sem fogod elvenni..
2013. aug. 29. 16:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát én se értem...

Na mindegy!

Örülj neki, hogy nincsenek tüneteid! Én végigszenvedtem a 9 hónapot, pedig arra számítottam, hogy úgy lesz mint az ismerősöknél és rokonoknál = semmi hányás, ájulás, görcs stb.

Nem vagyunk egyformák :) Jó babavárást!

2013. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Mit nem értesz segíteni akart!!!! De okos vagy kérdező, gondolkozz már mielőtt ilyet írsz! Segíteni akart azzal, hogy átrak egy másik kérdéskörbe, okostojás...
2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!