Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura de érdekes. A barátnöm...

Fura de érdekes. A barátnöm most kitöl terhes?

Figyelt kérdés
SZóval a barátnömék szerettnének babát csak az a helyzt hogy megbotlott és eggyüt volt a régi nagy szerelmével!!vett be 72órás gyógyszert 2héttel rá az elözö menstruációt számoljuk megvolt neki!de most kiderült hogy terhes.gáz,de én mondtamneki hogy nem hiszem hogy az elöző párjától lenne mert az olyan rös gyógyszer hogy nem hinném hogy tőle lenne.a másik meg az hogy ha kiszámoljuk az igazi párjától lehet terhes mert abba az idöbe vele volt!!az a pillanat meg a 2hétttel elötte a teherbe eséstöl számitva!!remélem értitek segitsetek jol mondtam neki??????
2009. nov. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok barátnődnek,a véleményem meg van róla...... :/ De igen,nem valószínű,h. az ex-től lenne terhes....Ahogy írtad azért...
2009. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném h az exétől terhes!Szerintem ez mar nem botlásnak számit,főleg ha a jelenlegi párjával már babát szeretne-vigyázhatott volna legalább hamár....na mind1 végülis nem ram tartozik,de jobb ha ki sem derül,mert kétlem h a párja elhinné h övé a baba...
2009. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mostani párjától terhes.De mi van akkor ha sutyiba az ex párjával is volt?
2009. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!